Astra H vites topuzu taktirdim...

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi iyi on numara duracak şimdi. frenlemede titretme yapıyor diyorlar bir dene haber et

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
insallah yapmaz ya o zaman kotu olur. taktirdiktan sonra bakayim bilgi veririm. senin spoiler isi noldu??

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapacaz inşallah inatla istanbulda arıyorum. şimdi tampon işini öne aldım sonuç çıkmazsa spoylere geri dönecem. ön tamponu gts yapıyorum birazda kesim aşağı uzatacam öyle plan yaptım. app yaptık ama takamadım. darkmon lada haftaya ayak aydınlatması yapacaz maslakta kısmetse iş çok yani

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle kullan burak.vites geçişleri bence daha tatlı.6 ileri tamam yanıma uğra vereyim

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle kullan burak.vites geçişleri bence daha tatlı.6 ileri tamam yanıma uğra vereyim
tesekkurler selim abi sende gule gule kullan :) eline saglik cok guzel oldu cok rahat etti kolum vites gecisleri cok guzel oldu gercekten... tamam abi pazartesi ugramaya caliscam yanina gelirken ararim ;)

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapacaz inşallah inatla istanbulda arıyorum. şimdi tampon işini öne aldım sonuç çıkmazsa spoylere geri dönecem. ön tamponu gts yapıyorum birazda kesim aşağı uzatacam öyle plan yaptım. app yaptık ama takamadım. darkmon lada haftaya ayak aydınlatması yapacaz maslakta kısmetse iş çok yani
spoileri istanbulda istedigin gibi bulamazsan ben yardimci olurum aklinda bulunsun...

gts tamponu guzel olur bi de siyah farlardan alirsan cok sahane olur. ama gts tamponunu uzatma bence hem arabanda yay var hem de gts tamponu daha alcak diye biliyorum.

ayak aydinlatmasini bende yaptirdim gun isigi renginde silikonlu serit led aldim cok guzel oldu. pedallar, yolcu ayak kismi arka yolcu ayak kismi be butun kapılarin altina 3 er tane led kesip yapistirdik cok guzel oldu tavsiye ederim istersen fotolari yollarim...

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et