Astra HB 1.6 mı yoksa 1.3 CDTİ mi?

tarihbilimi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana acilen yeni astranın gece iç görünümü lazım, varsa elinizde resim yollar mısınız akadaşlar.çok önemli ekim ayında astra alıcam ama focusla arasında kararsızım bana yardımcı olun lütfen...

_KRAL_

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Focusu Alirsin Ama İstedİĞİn Zaman Satamazsin Kİ Öyle Aman Aman Bİ Tİpİ Yok Focusun Sen Astra 1,6 Al

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1,3 90hp
1,6 100 hp 10 beygirlik bi fark için bence dizel...... kalkarken yavaşsa fazla gaz ver sende... turboyu devreye sokarak kalk... o zaman nolmal kalkarsın

nfrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tarihbilimi' Alıntı:
bende aynı düşüncedeyim yani 1.3 taraftarıyım ancak aklıma takılan, dizel modelde ESP olmaması bu çok saçma gibi.bi sor daha sormak istiyorum acil cevap hemde lütfen.şu AFL diye bi paket var bu pakette sürüşe duyarlı xenon paket var, bi de xenon diye bi paket var şimdi ben farların xenon olmasını istiyorum bunun için bu iki pakedi de almam mı gerek yoksa benim istediğim şey xenon pakedini alıcam ama AFL pakedine 3 milyar vermek istemiyorum yani sürüşe duyarlı olmasada olur sadece xenon far olması bana yeer.bu konuyu açıklayacak varsa lütfen yardım etsin.benzinliye 3 milyar az vereyim dizel almıyım diyosun ama bu seferde benzinli almışken IDS pekedini yani ESP ile yokuş kalkış desteğini alayım diyosun bu sefer gene dizelle aynı fiyata geliyor.bencede dizel avantajlı gibi.

abi bu kadar düşünürsen sen bu arabayı alamazsın

[1.6]

srh03

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
AfL paketini bilmiyorum ama ben direk xenon paket aldım ayrıca ESP desteğine falan ihtiyacın olmuyor kalkıslarda arabaya gazı yedirdikten sonra aslanlar gibi yürüyor araban ayrıca bu devirde benzinli araba almanın mantıklı olduğunu düşünmüyorum ben arabamı alırken haftasonları falan kullanırım trafiğe girmem diyordum ama bugün 3 ay oldu ve araba 7900km de artık gerisini sen düşün.en son bu hafta 1 depo ile sehiriçi 760 km yol yaptım.tabi biraz devirli kullandım yoksa bu 850 km kadar cıkıyor.

bence 1.3 cdti....yinede sen bilirsin.

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nolursa olsun 1,3 cdti

tarihbilimi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.3 dizel diyoruz yani, ozaman yeni 1.3 astram ekim ayında garajımda olur herhalde.gece aracın içi nasıl görünüyo resim yok mu hiç arkadaşlar.cosmo alıcam acaba arka camlarda güneşlik perde var mı? yoksa orjinal olarak serviste taktırabilir miyiz? bide araçta blootut mu ne var ya hani telefonu eline almadan konuşabilme özelliği, işte o özellik var mı araçta yoksa sonradan serviste yapabilir miyiz acaba? yardımcı olun arkadaşlar

tarihbilimi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi de şuan 1.3 dizelin ful paketli fiyatı peşin olarak 49.000 YTL ediyor, aracı peşin alıcam ama bu fiyatı ne kadar aşaya çekerler sizce, yada kaça kadar çektirmem gerek?

gTUNerkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dediim gibi az yajan corsa.

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 15000-17000 yapıyorum yılda aracım astra h 1.6 benzinli ve arabaya çok gidiyor tabi haliyle. Dün hesapladım bugünkü fiyattan düz mantıkla 8500-9000ytl benzin yakmışım iki yılda. Durum böyleyse dizel en doğru seçimdir.