Astra icin anahtardan camların kapatılması?

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
KA®ANLIK' Alıntı:
Yeni Yapacak arkadaşlar AŞAMA AŞAMA resim çekip paylaşırlarsa seviniriz...
valla ben actım baktım ama hem kablolar sarılı bende hemde kısa yani onları acıp kahverengi-kırmızıyı bulup kırmızı-mavi ile onu diyotlaması bana biraz zor geldi.. ve aklıma birşeyde geldi bu kabloları kapının icine giden yerden cıkarıp oradan bir diyot baglaması yapsak daha iyi olmaz mı yada olurmu boyle bir işlem onu da iletebilirseniz ..yoksa gidecegim oto elektrikcisine gibi gorunuyor sadece o kabloları odan cıkarsın diye yani..

buyrun benim arabadaki kablolar (2 adet foto)..ilk gordugumde ben bile korktum

not:1. aşama benden gerisi ellerinizi oper

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla oradan o kabloyu bulup soymak sanırım deveye hendek atlatmaktan daha zordur

aslan01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bu iyot olayi tam olarak nedir yani kapiyi kitlediginde tusa basili tutmadan direk camlari kapatma olayi mi ?
iyotu ozel servisete ne kadara normal serviste ne kadara takiorlar
ne kadar buyuk bir parca nereye takilior vs filan gibi aciklamalar yapacak bilgisi olan arkadas varsa seviniriz :)

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslan01' Alıntı:
arkadaslar bu iyot olayi tam olarak nedir yani kapiyi kitlediginde tusa basili tutmadan direk camlari kapatma olayi mi ?
iyotu ozel servisete ne kadara normal serviste ne kadara takiorlar
ne kadar buyuk bir parca nereye takilior vs filan gibi aciklamalar yapacak bilgisi olan arkadas varsa seviniriz :)

diyot dedigin nane şu dur hoca..uzunlukları 4 cm olan bilmem kac tane diyotun resmini koyalım once

sonra bu diyotu alınca - tanesi 10 ykr falan - yukarıdaki bilgileri karıştıracaksın..be gri olan tarafı biryana diger tarafı diger kabloya takacaksın ..kapıları kitleyince camların da kapanacak yani acık olanlar tabiki ..

not:biliyorum birgun bir delikanlı "bakım yaptım " diyip bizede fotoları gonderecek ..yani yapmakta sorun yok da o kabloları oradan ayırmak varya oof offf

aslan01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
chatin sagolasin :) ya bunu gidelim yaptirtalim nie bu kadar kasioruz ki cok birsey tuyuormu ki yaptirmak ?

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu işlemi kapı içindende yapabilirisniz ordan daha basit.yoksa kabloları ordan bulcan sıyırcan zaten kablolar kısa koparsa işiniz biraz zorlaşır

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar kötü haber !!!
Bugün sanayiye gidip elektrikçi arkadaşımla görüştüm.Bu şekilde 5 dk içinde yapabileceğini söyledi.Amaaa(başkası olsa söylemez) mesuliyet kabul etmem dedi.Sebebi ise: Bu şekilde araba çalışmıyo bile olsa camlar aküden güç alıyomuş.Ve yarın bana aküm boşaldı diye gelme dedi.Bi müşterisine yapmış adam 10 gün sonra çıkmış gelmiş.Ama röle koyarsak sağlam olur dedi.Öyle olunca da 50-60 ytl ye geliyo.Ben de kalsın dedim.
Bilginize ...

pulmoner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nasıl oluyor bende vereblirim 5 ytl ben yeni bir üyeyim ayrıca şimdiden böyle bir gurubun arasına girmekten memnunum..birde elinizze kullanmadığınız iyi durumda kış lastiği varsa alablirim astra g