Astra J

TearsOfTheSuN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar 2012 arac aldık ıkıncı gununde yokuşta vitesi birde bıraktım el frenini cekmeden indim kademeli olarak araba geri kacırmaya basladı park halınde moturu stop ediliyken bunu defalarca denedim aynısını yapıyor sorun hakkında fikri olan varmı

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar 2012 arac aldık ıkıncı gununde yokuşta vitesi birde bıraktım el frenini cekmeden indim kademeli olarak araba geri kacırmaya basladı park halınde moturu stop ediliyken bunu defalarca denedim aynısını yapıyor sorun hakkında fikri olan varmı

Yokuşta vitese guvenmeyın carklardan sıyırabılır.Astra ıcın gecerlı degıl butun araclar ıcın gecerlıdır bu.H kasamı kısın ben duz yere cekıp 1e alıyorum. Duz yer yoksa yan park edın aracınızı. :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
genelde kaçırır. 1.viteste rampa eğimine bağlı.
2012 model araç diyorsunuz km kaç binde sizden önceki adamın nasıl kullandığını bilemezsiniz.baskı balatadan da kaynaklanabilir

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
artık nası bi rampaysa arabanın mötörü dönmüş :D:D

TearsOfTheSuN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fætih berathasbex Alpaydin00 tşk ederim arkadaşlar bugun servise götürdüm 100%90 da yapabılıyormus bunu normal dendı tşk tekrardan

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 04:47 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 04:46 ----------

Sağınızda vitesin arkasında bir kol var, onu yukarı çekin. Gırrç diye bir ses gelecek .

malesef bu makinada kol yok kardesim dügme var tşk ederim aytınlattıgın icin

oguzbaris

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yokuş aşağı birde değil geri viteste bırakmayı dene
iyi günler