astra nın ii bağırması icin ne marka hava filtresi ve egzos önerirsiniz

Marşan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya hava filtresi ve egzos taktırıcam ama bi türlü karar veremiorm ama egzosun sık hava filtresinin arabadan karizmatik bi ses cıkarmasını istiorm ne önerirsiniz?????

Marşan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arabama egzosla hava filtresi taktırmak istiorm ama daha karar veremedim egzosumun şık bise olmasını istiorm ve hava filtremin de astramdan karizmatik bi ses cıkarmasını istiorm bna ne önerirsiniz kardeslerm bekliorm????

Marşan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi kaliteli de bi marka fln versen bn hic bilmiorm

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
k&n ben kullanıyorum ve 3000 devirden sonra çok tatlı bir ses veriyo tavsiye ederim

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi bağırmasını istiyorsan en geçirgeninden, en dandiğinden sünger bir hava filtresi alıp tüm egzost sistemini iptal ederek düz bir boru çekersen eşek gibi anırır araba.Ama performans istiyorum dersen ve ses almakta da ısrarlıysan K&N, Pipercross, Green, Hp Raid iyi filtrelerdir.K&N cotton ve yağ'dan oluştuğundan bakımı daha zordur, o yüzden sünger filtre tercih edebilirsin.Son susturucu olarak da Sebring ve Supersprint baya iyidir, HKS, Remus, Magnex vs. gibi diğer markaları da tercih edebilirsin.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Marşan' Alıntı:
ya arabama egzosla hava filtresi taktırmak istiorm ama daha karar veremedim egzosumun şık bise olmasını istiorm ve hava filtremin de astramdan karizmatik bi ses cıkarmasını istiorm bna ne önerirsiniz kardeslerm bekliorm????

kulağını çekip gazeteyle terbiye ediceksin....:D

bunun dışında skyeye den şaşma bu konularda.

xxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşım bnde k&n filtre taktırıcam ama bn orta susturucuyu da değiştriem yada orta susturucunun içinden elyaf aldırmayı düşünüoorum bu konuda ne yapabilirim sizce elyaf aldırmak ı yoksa orta susturucuyu değiştirmek mi

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
xxx' Alıntı:
ya arkadaşım bnde k&n filtre taktırıcam ama bn orta susturucuyu da değiştriem yada orta susturucunun içinden elyaf aldırmayı düşünüoorum bu konuda ne yapabilirim sizce elyaf aldırmak ı yoksa orta susturucuyu değiştirmek mi

Orta susuturucuyu performans amaçlı değiştirmek istiyorsan mevcut egzost sistemindeki çapta düz bir boru kullan ancak ses oldukça artacaktır...

corsa_fb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orta susturucuyu iptal edersen polislerle sorun yaşıya bilirsin aşırı derece homurtulu olur araba bayaa bayaa fazla bagarır en güzeli piper cross bi filtre kiti we sebring egzos derim ben