astra nın ii bağırması icin ne marka hava filtresi ve egzos önerirsiniz

xxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewet bn sonunda yaptım orta susturucu kmple değiştii we filtre olarakta biraz tuzlu ama HKS BLOWER TAKILDI karbon fiber 2800 cc lik baba dehşet bi ses weriooo bnmki gbi istersen braz maliyetli ama yinede adamı tatmin edioo fazlasıyla

BURAKGULSAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
K&n Hava Fİltresİ Ve Magnex Veya Remus Egzos Orta Susturucuyu Da SÖkersİn Daha İİ Werİm Alirsin!

AseSiNo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
THROTTLE BODYİ TAK SESİ DİNLE :good:

vipastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
açık hava filtresi ve orta egsoz iptali orayada vanalı egsoz son susturucuda 107 mm lik crom son susturucu

Sokakcı Corsacı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence egsoz sistemi ile oynama. Bulabilirsen King Dragon derim. Ben çok memnun kalmıştım....

Cartersbjk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.forzabesiktas.com
İyi bağırmasını istiyorsan en geçirgeninden, en dandiğinden sünger bir hava filtresi alıp tüm egzost sistemini iptal ederek düz bir boru çekersen eşek gibi anırır araba.Ama performans istiyorum dersen ve ses almakta da ısrarlıysan K&N, Pipercross, Green, Hp Raid iyi filtrelerdir.K&N cotton ve yağ'dan oluştuğundan bakımı daha zordur, o yüzden sünger filtre tercih edebilirsin.Son susturucu olarak da Sebring ve Supersprint baya iyidir, HKS, Remus, Magnex vs. gibi diğer markaları da tercih edebilirsin.
filtreyi raid hd aldıktan sonra iş bitiyo mu peki_? bildiğim kadarıyla 70 80 mılyon filtre