Astra sertlik problemi yardım?

ekremcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
borayı bir yana bırakın, 2004 astramdan önceki arabam 96 broadway'di . onda zıp zıp zıplardık yaylı yataktaymışız gibi. şimdi annem her arabama bindiğinde söylemekten çekinmez, bu arabada bizi çok sarsıyorsun diye... gel de anlat, ne anlar ki "virajları üç teker üstünde dönüyorduk broadwayde" desem :) sert te olsa astra bitane

a.kerim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim köy yollarında benim arabaya göre toroslar bile konforlu geliyor fakat bizim araçlar gerçekten çok küçük, eğer süspansiyonlar yumuşak olsaydı virajlarda savurması kaçınılmaz olurdu.

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
f kasacı arkadaşlarım adımı sert ilker koyacaksınız diye korkuyorum yakında.sanırım bu durumu kendime en çok dert eden benim yav:sorry:

alexnumber10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Karakteristik olarak süspansiyonlar serttir. Bir ihtimal eskimiş lastikler de bunu tetikler. Çünkü eski lastik zamanla sertleşir ve daha çok zıplamana neden olur.

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar problem amortisör lastiklerindenmiş.10 ytl ye hallettim çok şükür güzel oldu.arabanın konforu yarı yarıya arttı diyebilirim:good:

mecachrome

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu konu benim de canımı sıkıyor, süspansiyonlar o kadar sert ki, yoldaki boyaları (yaya geçidi, şerit çizgisi) dahi rahatlıkla hissediyorum, ya da lastik basınçları mı çok yüksek ??