astrada anahtar içerde kalırsa ne yapılır?buyrun izleyin

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adam bence salak. bı kere camın merkezıne vurmuyor. ıkıncısı çekicin genış ucuyla vuruyor..

ilkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim A kasada da aynı sorun var. Araca eski sahibi tarafından alarm taktırılmış. Belli bir süre araçta bir hareket olmazsa alarm güvenlik amacıyla camları kaldırıp, kapıları kilitliyor. Memlekette aynı hatayı abim yapmış, anahtarı koltuğun üzerine bırakıp lafa dalmış, kapılar kilitlenip camlar kapanınca arka kelebek camını kırmışlar. Yeğenin anlatınca kendi arabası sanıp amma gülmüştüm, meğerse kırılan cam benim arabanınkiymiş :).

Abi sen ne yaptın. Bende sana çok güldüm. İnşallah bizimde başımıza gelmez.

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
2005 Corsa'mdada araç çalıştığı zaman otomatik kitlemiyor parmağımla basıp kitlyrm merkezi'yi böylemidir normalde?

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
camı kırdıktan sonra eliyle dış kapı kolundan aracı açacak sandım. İnsan ilginç bişi beklliyor. :)

Fenerlist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
PAra hatunun cebinden çıkmayacak galiba işin eğlencesinde.. adam küfürlerle baslıyo işe :D

FTH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün arabadaki karları temizlemek için kumandadan kilidi açtım. Sonra dışarda karları temizlerken kaç dk. sürdü bilmiyorum, kapılar kendiğinden kilitlendi. Şaşırdım çünkü 2.5 senedir böyle bir özellik oldugunu bilmiyordum.(özellikmi ondada emin değilim) Astra larda böyle bir özellik varmıdır arkadaşlar, yoksa cebimde kumandanın düğmesine baskı olduda ondan mı kapandı acaba.!

bozcurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün arabadaki karları temizlemek için kumandadan kilidi açtım. Sonra dışarda karları temizlerken kaç dk. sürdü bilmiyorum, kapılar kendiğinden kilitlendi. Şaşırdım çünkü 2.5 senedir böyle bir özellik oldugunu bilmiyordum.(özellikmi ondada emin değilim) Astra larda böyle bir özellik varmıdır arkadaşlar, yoksa cebimde kumandanın düğmesine baskı olduda ondan mı kapandı acaba.!

kapıların kıtlemesı sunlardan dolayı oluyor genelde 1. kapıları kumanda ile acmısınızdır ama kapıyı acıp mudahalede bulunulmamıstır 2. kapıları yıne kumandadan acılır kapıalrda mudahale ıle acılır fakat iç aydınlatma ısıklarını yakan kapılara baglı siviçler çalısmıyordur sız kapıyı acsanız bıle halen kapalı zannedıyordur genelı bundan kaynaklanıyor..