benzin şirketlerine boykot...

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
Benzine Karşi Savaş

Gelen bir mail' dir. Bu savaşta neden Shell ve Total kurban edilmiş bilemiyorum. Rastgele bir seçim midir yoksa provokasyon mudur yoruma açık...

Benzin fiyatlarının, birkaç ay içinde bugünkü
seviyelerden (3,39 YTL/Litre) % 20 oranında artış göstererek 4,20YTL/Litre
seviyesini ulaşacağı söylenmektedir.

Fiyatların inmesini mi istiyorsunuz? BU MÜMKÜN !
Bu nedenle harekete geçmeliyiz. HEMEN ve aklımızı kullanarak!

Geçen yıl, ‘Bir gün benzin almayın!’ diye boykot önerileri yapılmıştı.
Petrol şirketleri buna gülmekteydi, çünkü pazartesi günü almadığımız benzini salı günü alacağımızı biliyorlardı. Bu onlar için küçük bir aksaklıktı ama problem olmamıştı.

Bir kişi olabilirliği yüksek bir plan oluşturdu ve EĞER İSTERSEK GERÇEKLEŞTİREBİLİRİZ ! diye yola çıktı. Okumaya devam edin ve ikna
olursanız bize katılın.

Kurşunsuz benzin’in litresi şu anda Fransa’da 2,45 YTL/Litre
BU BÜTÜN PETROL DEVLERİ TARAFINDAN
SOYULDUĞUMUZUN FARKINDAYIZ DEMEKTİR.

Hatırlar mısınız? Benzin fiyatları 2 YTL’ye çıktığında dünyada petrol rezervlerin tükenmeye başladığı söyleniyordu. Şu anda petrol kıtlığı
falan yok ve 35 yıl öncesinden daha fazlasına sahipler. O zaman petrol fiyatları 0,20 Euro/Litre idi.

Bu nedenle agresif bir yol izleyerek tüketicilerin her zaman borsaları ve fiyatları kontrol ettiklerini göstermemiz gerekiyor. Fiyatların düşüşe geçmesini sağlamak için, petrol şirketlerinin en hassas oldukları
bölgelerinden vurmak gerekiyor: BU DA ONLARIN CÜZDANINDAN DEMEKTİR!

BUNU GERÇEKLEŞTİREBİLİRİZ!
NASIL MI?
Hepimizin, araçlarımıza bağımlı olduğumuzu biliyoruz ve benzinsiz bir yere gidilemeyeceğini biliyoruz. Buna rağmen, fiyatlar üzerinde büyük
bir etki yaratabiliriz: ORTAK HAREKET EDEREK FİYAT SAVAŞI başlatabiliriz!!!

Önerimiz:
Sene sonuna kadar iki petrol şirketinden BENZİN ALMAYALIM: TOTAL VE SHELL

Bi Düşünün!
En büyük iki petrol şirketi benzin satamadığı takdirde fiyatları zorunlu olarak düşürmek zorunda kalacak ve bu da hemen fiyat indirme savaşını tetikleyecektir. Hedefimize ulaşabilmek için ise milyonlarca TOTAL ve SHELL müşterilerine ulaşmamız gerekiyor.

YAPILMASI
GEREKEN ŞU!

Ben bu maili yaklaşık 30 kişiye gönderiyorum. Bu gönderdiklerimden hepsi 10’ar kişiye gönderse 300 kişiye ulaşmış oluruz. Bu 300 kişi ise 3.000 kişiye gönderecek.... Bi sonraki ulaşır, vs.. derken gönderim 3 milyon kişiye...

Hepimiz aynı gün 10’ar kişiye iletirsek, bir hafta içinde! bu petrol devlerine savaş ilan etmiş 300 MİLYON kişi olabiliriz

EVET, KAZANABİLİRİZ, ANCAK.......

Hedefimize ulaşana kadar; TOTAL ve SHELL haricindeki benzin istasyonlarından ALMALIYIZ.

Bu nedenle bu e-postayı iletmenizi rica ediyoruz!

VAR MISINIZ bu savaşı kazanmaya?

DeGGiaL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim benzin şirketlerinden ziyade devletin vergi diyerek cebimizden soymuş olduğu para üzerinde yoğunlaşsak daha mantıklı olur diye düşünüyorum ben..

Neutral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonuna kadar destek veriyorum. şu an 18 kişiye yolladım

Ferra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşe yararmı bilmem ama ben zaten destek oluyorum bilmeden. Sürekli Opet'ten alıyorum çünkü.

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bp po opet ozaman sütten çıkma ak kaşık öylemi gayet saçma bir öneri tırmalayın durun müstahak bu millete cem uzan mazotu 1 lira yapıcam dedi adama neresiyle güleceğini şaşırdı millet aha alın halinize gülün şimdi dewam protesto kampanyalarına

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence shell de veya bp de veya başka birinde sorun yok sorun vergilerde nolcakki düşse benzin fiyatı biz %50 vergi ödüyorsak %75 vergi yaparlar yine 3.5 e alırız!

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
petrol devleri çıkar peşinde kabul.bu nedenle fiyat yükseltiyor....peki ya bizi yönetenlere ne demeli...
Başbakan geçen gün açıklıyor bizim elimizde olan birşey değil....ya peki benzin üzerinden vergi adına cebimizden çalınan paralara ne demeli...bu kimin suçu....???