bir cam filmi konusu daha ama bu sefer ön cam için

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bence ön cama cektirip cektirmemek tamamen zevk işi.lazerle cektirmeyi bende düşündüm cam filmiyle arasında fazla bi miktar olmuyor.ama lazerle cektirdigin zamanda bunları ruhsata işletemedigin için polisle papaz olursan napıcaksın.lazeri sökme sansın yok :) ama filmi sökersin polisin yanında yoluna devam edersin ;)

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
lazer işlenebildiği için silinebiliyor ancak ters polise denk gelirseniz yeni cam al tak diyen bile olabiliyor örenkleri mevcut :)

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bak gordunmu polisler başın hep dertte ama on cam fılmı dusunuyosun hala. tabı polis ceza da yazar, bağlarda.. :D

rcp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen gün bornovada 3m yapan bi yer baktım.3m in 1 numarası hiç fark etmiyo.en az 2 numara lazım ön cama

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
ön cam için 3 numara gider yaww yokmu gözleri daha iyi gören :) geceleri alkollü olursak arıza yaşatmazmı bu ön cam filmi yaa

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
ya keşanda alkolsüz gezersen yersin cezayı problem yok :) önümüzü göremessek napcaz zaten allaha emanet gidiyoruz gecenin o saati o kafayla gerçi önümüzü görmüyoruzki oda var camı siyaha boyasalar nolcak bende 3 numara yaptırım bari :)

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim imzandaki aracın ön camında 2numara film var.tam ögle saatinde cekildi foto.yaptırmak isteyenlere bi örnek :)

yerlioğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cam fılmı gerçekten arabaya guzel bı gorunum katıyo on camım hıçbir zararı yok bence benım oncekı aracımdada vardı yenı aldığım aracada yaptırdım on camım 2 numara bence aksıne gece karsıdan gelen araçların farları goz almıyo ama fılmın markası ve işçilik kalıtesi onemlı ozellikle llumarı tavsıye edebilirim bu işi cok ıyı yapan bı yer var istersen adresini veririm

bariskaratas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar on cam filmi diye bir sey var.
isiyi %50-60 arasi kesen ama cok acik. gece de sorun yaratmiyor.
piyasada bulamazsiniz.
ama nerede oldugunuzu soylerseniz oralarda yapan kim var soylerim.
biraz pahali bir film ama