bir cam filmi konusu daha ama bu sefer ön cam için

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla zafer abi öle kesik mesik olmuyor.fimlerim cekilirken basında bekledim.gördügüm kadarıyla anlatım.cam filminin kalıbını öncelikle dıstan cama koyup cıkartıyorlar.dikiz aynasını tutan sapn yeri falan kesiliyor.tamamen sıfıra sıfır kalıp cıkartıldıktan sora içerden cama filmi cekiyolar.yani lafı uzatmadan sölemek gerekirse dısardan bakıldıgında ön camda film oldugu belli olmuyor kesik göze batan yer falanda olmuyor.yaptırcaksan siddetle tavsiye ederim :D:D
bu haftaiçi müsait oldugum bigün cam filmlerim bi kat daha koyu yaptırcam ön cama film cekilirken foto ceker koyarım istersen abi ;)

vay serdar abi :D filmciye yanlız gidersen salı çarşamba boşum ben:cool::D

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla kardeşim ben müsait degilim o günler işte :( cuma gitmeyi planlıyorum egerki istanbul dısına cıkmazsam sana dedigim gibi cıkarsam bi dahaki haftaya kalır :(:(

burack

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
burakcakirel.wordpress.com
herkes sana bakıyor çıplakmış hissi gibi dimi:) bende muayeneden sonra yaptıracağım hatta kendim yapmak istiyorum 16 tl topu. 1 no yapmayı düşünüyorum güneşi kırsın yeter. bu arada imzandaki kumsal kıyıköy taraflarımı evcik plajına benzettimde...
arkadaşın konusunu dağıtmış gibi olcam ama....
zafer abi ben denedim film çekmeyi,kapılara rahat oluyor.yalnız arka cam biraz zor çünkü bombeli olduğu için cam,film kırışıyor falan filan.uğraşamadık gittik sanayide film çeken birisine yaptırdık.adam 3 parçaya ayırdı filmi öle yapıştırdı izler belli oluyor ama yakından bakınca(yani işçiliği kötüdü ustanın).ön cam hakkında da bilgim yok...
yalnız bir kaç tavsiye açık havada yapmayın rüzgar,toz vs... film çekerken işini zorlaştırıyor :D yani ben filmi çekerken rüzgar toz düşmanım olmuştu :D

zafzaf00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serdar kaça çekiyorlar orda filmi. ben aksarayda buldum çizilmez 5 sene garantili 50 tl. gerçi filmden filme değişir ama benim için öncelik güneşi kessin yanıyom yahuuu:)
Ama kapalı yer bulsam kendim çekicem el becerim çok iyidir mesleğimden dolayı:) bide kendi yapmanın zevki başka:)

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla zafer abi ben 4gün önce aksarayda arakadasın aracına cektirdik ama ben hiç begenmedim işciliklerini.en basit örnegi arkadasımızda demiş arka cama 3parca halinde cektiler böle sey olmaz yaa...benim aracımda hiç ek yok.komple tek parcadan olusuyor film öle ek falan degil yani;)
cektirdigimiz yerdede 50 liraydı ama biraz daha kaliteli film olsun dersen 120 150 200 250 300 diye cıkıyo filmler.belki yanlış biliyorum ama piyasadaki en iyi cam filmi lumar diye biliyorum.bunun içinde sana fiyat alır sölerim abi.hakan veya adnan güçlü okursa konuyu oda yardımcı olur sana yakın zamanda yaptırdılar cam filmlerini bayada güzel olmuştu :)

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim adım geçmiş buyrun benim:D:D

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serdar nerde çektiriceksin ön cama filmi ve fiyatı ne kadar bende ön cama çektiricemde ondan soruyorum

ben bilgi vereyim serdar abide full film var zaten ama filmleri biraz sorumlu gidip filmleri degiştircek ama bildigim kadarıyla onun yerine bi ton koyusunu cektırcek yanı su an onda komple 3 numara ön cam ise 2 numara var diye biliyorum komple 4 yapıcak öncamda 3 numara heralde..

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dipnot :
en iyi cam filmi ziebart tır.. solargard da ziebart aynı malzemeyi kullanır :) lummar 3m de kalitelilerdendir.

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vallaha ben aldığımda aracı ziebart vardı arabada en koyusu öndekiler serviste hasar gördü arka kapıları polis söktürdü gittim ziebarttan bu sefer orta koyulukta yaptrıdm 300tl 4 kapı bagajdaki en koyu renk duruyodu elletmedim 300 tl verdim ama güneşi okadar güzel engelliyo ki ön cama bile düşünüyorum bu aralar malum araba siyah içersi yanıyor resmen ama yan camlardan gelen uv ışını çok az.artı en ufak bi hata da komple değişiyio film işçilikte süper.