çok acil yardım istiyorum cam filmi için

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
:)
en arka camı tamamen koyu yaptır kelebek camlarıda tamamen koyu olsun arka kapıların açılan camları kelebek camlardan bir yada iki ton açık olsun sürücü camlarıda isteğe bağlı sana kalmış ama çok koyu olunca dikiz aynaları görmek biraz zor oluyo bence yada benim gözüm alışmadığı için onun dışında ben Ankara da Class oto ya sormuştum bizim arabanın bütüm camlarını 60 milyona yaparım dedi bu fiyatta hiç pazarlıkta yapmadım çektikleri fliminde bence Ziebart car ın çektiği flimden hiçbi farkı yok sadece fiyatta farkediyo bence 225 ytl bu iş için çok

60 milyonmu o nasıl bi filmdir yahu ben 470 dedi 400 yaptırdım ama benim yaptırdığım filimler trafik onaylı tarafiğe kayıt yaptırabiliyorum ve bi belgeside var polis sorsrsa illa diğe trafikte kullanılabilir die ama çok kıyak oldu resimler cumartesi günü fln:) ayrıcada güvemlik camı olarakda geçiyo artı 15 yıl hertülü şeye karşı garantili ben üstünden kazımaya çalışsam bile
adam yap çıkarsa paran iade dedi

Son düzenleme:

morfy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende şöyle bişey duydum,arka cam filmleri yasak değil diyorlar,ne derece doğrudur?
Neye göre böyle bişey deniyor olabiliri sizce?

alim34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
on acık arka koyu yap