Bir engelli Olarak Kendi Lastiğimi Kendim Değiştirdim

t.abel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eyvallah doğru ama benim araç otomatik. Düz vites de sizin söylediğiniz doğru daha önce reno vardı bende düz bazen zırlayınca viteste dahi olsa lastik tur atıyordu.

Otomatik olsa da P konumunda olsa da lastik havada olduğu için bana göre zarar verir ve sonuçları normal şanzımana göre ağır olur.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nadir abim eline koluna saglik , bende son iki yaz/kis doneminde lastiklerimi 15 tl ye degistiren bir bisikletci buldum :) oradan degistirtiyorum:) keske eski lastikciler gibi janti lastikten levye ile ayirmayi bilsemde degisimi kendim yapsam :/
Not: bende jantlar sabit sadece lastikler degisiyor.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Nadir abim eline koluna saglik , bende son iki yaz/kis doneminde lastiklerimi 15 tl ye degistiren bir bisikletci buldum :) oradan degistirtiyorum:) keske eski lastikciler gibi janti lastikten levye ile ayirmayi bilsemde degisimi kendim yapsam :/
Not: bende jantlar sabit sadece lastikler degisiyor.

Eyvallah ben lastiklerin fazla sökülüp takılmasından yana olmadığım için yedek lastik var idi sonra sanayiye gittim bir tane daha jant aldım oldu iki jant. İkisine de kar lastikleri takdırdım. Jantla ile duruyor. Kış geldiğinde kendim söküp değiştiriyorum. Bu işin artı kısmı aslında çok fazla. Birincisi lastik hasar görmüyor. İkincisi de maddi anlam da sadece sök tak için yılda 40 TL ödemek zorunda kalmıyorum. :D

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eyvallah ben lastiklerin fazla sökülüp takılmasından yana olmadığım için yedek lastik var idi sonra sanayiye gittim bir tane daha jant aldım oldu iki jant. İkisine de kar lastikleri takdırdım. Jantla ile duruyor. Kış geldiğinde kendim söküp değiştiriyorum. Bu işin artı kısmı aslında çok fazla. Birincisi lastik hasar görmüyor. İkincisi de maddi anlam da sadece sök tak için yılda 40 TL ödemek zorunda kalmıyorum. :D
En guzelini yapmissin Nadir abi , benim arabanin stepneyi calmislar:) onu bende yapacaktim ama stepneyi bulamayinca kaldi oyle :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

Kışın sadece 2 tekerde mi kış lastiği kullanıyorsun?