Birakiyorum Beyler....

selcukkoylu

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında sana 206 reno modüs felen daha iyi gider dizlerine ve yakıtına

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence bu uyarını cnn yada daha büyük bir kanaldan yapki senin farkettiğini farkedemeyen binlerce milyonlarca insan boşyere şekil denilen hiçbirşey olmayan arabalardan almasın...Hem bide tenekedenmiş millet sac biliyodur Allah bilir onuda...Resmen insanlar kör olmuş dimi...Senin kalp gözün falanmı açık acaba o kadar insanın göremediğini görüyosun ? Bravo ne diyeyim...

Yazınıza katılıyorum. Peugeotlar tenekeden diye bir söylenti çıkmış. Millet laf olsun diye söylüyor. Kulaktan dolma laflar. Bunu neye dayanarak söylüyorlar merak ediyorum.Opel için ise habire elektronik arıza çıkarıyor, para verilmez deniyor.İşin aslı var mı? Yok! Demek ki pug olsun, opel olsun her duyduğumuza inanmamak lazım...

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de bırakacağım ama opel beni bırakmıyor,

yanlız sormak istediğim bir iki şey var 5 senedir astra h kullanmadığına göre tekrar astra almış olmalısın ??
bir 2. konu focusun içini hiç inceledin mi ve hiç focusu kullandın mı?

bir de şöyle birşey vardı:
5 YIL İÇERİSİNDE,2001,2003,2004 OPEL ASTRA KULLANDIM en son kulanladığım araba 166.000 km idi ve o arabayla bu yaz Fethiyeye tatile gittim geldim 2000 km yol yatım tık demedi ve şuanda 2007 opel ASTRA DİZEL kullanıyorum ,BİR KEZ OLSUN UYARI IŞIĞIM YANMADI 1000 LERCE KM VE UZUN YOL YAPTIM HİÇ YOLDA BIRAKMADI AMA HER 15.000 KM BAKIMINI YAPTIRDIM İYİ BAKTIM.

SÖZÜN ÖZÜ:
ONLARI YAZANLAR ARABA KULLANMAYI BİLMEYİPTE ŞÖFÖRÜM DİYE GEZENLER ARABAYA ÇAMUR ATIYOR....

Umarım herkes bir gün beğendiği otomobillere binebilir.

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
opel'i bırakıp volkswagen,audi gibi arabalr alsaydın eyvallah derdim ama dönüşün bence yakındır:))

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adam bir kaç cümle yazmış bi dahada uğramamış.. canım kardeşim atmış taşı; uğraşın çıkartmaya :)

efsane

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşim Inşallah Astrayi Aramazsin Ama Iyi Düşün Son Pişmanlik Fayda Etmez

kayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En güzelini yapmışın Opel den kurtulmakla ama gidip daha berbat bi alete sürtünmüşsün :D
Ford opelden daha berbattır..
Ben şahsen kardeşime araba alırken, 15 yıldır opel kullanıcısı olarak Opelin önünden geçmedim bile Seat Leon aldım bana dualar ediyo :D

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de bırakacağım ama opel beni bırakmıyor,

yanlız sormak istediğim bir iki şey var 5 senedir astra h kullanmadığına göre tekrar astra almış olmalısın ??
bir 2. konu focusun içini hiç inceledin mi ve hiç focusu kullandın mı?

bir de şöyle birşey vardı:

Umarım herkes bir gün beğendiği otomobillere binebilir.
:kop: :kop: