çok yakıyor diyenlere teselli olsun :)

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Ynt: çok yakıyor diyenlere teselli olsun :)

GNSpower link' Alıntı:
Kırbaç vurulacak atın gemini çekince normaldir. (:)

:D :D

rinustalarin1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de hemen 1.6 T 180 AS Cosmo Flexride aracımın verilerini paylaşayım
Ortalama hız bende 48.7 ve araç 5700 Kmde
Şu anki ortalamam 13 lt. bu çok kereler sıfırlandı çünkü bir ara 17leri görmüştü. Moralim bozulmasın diye sıfırlıyorum ayda 1 :D....
1 Km/50 krşun altına izmir dikili yolunda bile İNMEDİ(en az %95i hız sabitleyicisiyle ve 120yi geçmeden gidildi tour modunda)
Bu gidişle satıp Polo GTI alacam galiba, sonra da çok sevdiğim astraları tokatlıcam yollarda :p
...Babamın S60 aynı motor ve aynı şekilde kullanıyorum, ancak arada 4.5 lt tüketim farkı var. Ayrıca o 235e kadar yokuş yukarı çıkabilen, benimki ise düz yolda 220yi bile göremeyen bir araba.
Tamam yol tutuş ve aracın konforu, motorun sesi güzel ama, acaba değer mi diye sorgulamaya başladım.
(Durumun ehemmiyetini POLO GTI alma niyetimden anlayabilirsiniz. Hiç sevmediğim tasarımsız, kazıkçı vwden sırf o performansa o kadar düşük tüketim değerleri var diye araba alma fikri doğuyor zihnimde.)

Arabamı çok seviyorum ama, işin tadı kaçmaya başladı....

goxb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence satıp Polo GTI alın. O kadar yaktıktan sonra alınan performanstan ne olur ki? 180 Hp araç alıp, 1.2 motor bir araçtan daha performanssız kullanıp kendizi üzmeyin.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tamam her şeyi açık yüreklilikle bizlerle paylaşmışsınız, yakıt tüketimi konusunda size hak veriyorum ama şu cümleniz bana çok abartılı geldi.

Babamın S60 aynı motor ve aynı şekilde kullanıyorum, ancak arada 4.5 lt tüketim farkı var. Ayrıca o 235e kadar yokuş yukarı çıkabilen, benimki ise düz yolda 220yi bile göremeyen bir araba.

Benim aracım 1.4T ben 4. viteste 205-210 km civarında hıza ulaşıyorum, bu bahsettiğim hız düz yolda ulaştığım değer.

1.6T aracın düz yolda 220 km hıza ulaşamaması biraz saçma bence, ya sizin arabanızda bir problem var yada konuları biraz abartmayı seviyorsunuz.

Eğer benim 1.6T 220 görmüyor 1.4T'nun 4.viteste 205-210 km civarında hıza çıkması imkansız derseniz, şu başlığa bakmanızı tavsiye ederim  :)

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=1276.0

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

rinustalarin link' Alıntı:
Ben de hemen 1.6 T 180 AS Cosmo Flexride aracımın verilerini paylaşayım
Ortalama hız bende 48.7 ve araç 5700 Kmde
şu anki ortalamam 13 lt. bu çok kereler sıfırlandı çünkü bir ara 17leri görmüştü. Moralim bozulmasın diye sıfırlıyorum ayda 1 :D....
1 Km/50 krşun altına izmir dikili yolunda bile İNMEDİ(en az %95i hız sabitleyicisiyle ve 120yi geçmeden gidildi tour modunda)
Bu gidişle satıp Polo GTI alacam galiba, sonra da çok sevdiğim astraları tokatlıcam yollarda :p
...Babamın S60 aynı motor ve aynı şekilde kullanıyorum, ancak arada 4.5 lt tüketim farkı var. Ayrıca o 235e kadar yokuş yukarı çıkabilen, benimki ise düz yolda 220yi bile göremeyen bir araba.
Tamam yol tutuş ve aracın konforu, motorun sesi güzel ama, acaba değer mi diye sorgulamaya başladım.
(Durumun ehemmiyetini POLO GTI alma niyetimden anlayabilirsiniz. Hiç sevmediğim tasarımsız, kazıkçı vwden sırf o performansa o kadar düşük tüketim değerleri var diye araba alma fikri doğuyor zihnimde.)

Arabamı çok seviyorum ama, işin tadı kaçmaya başladı....
bence  geç bile kalmışsınız, biran önce aracınızı satıp polo gti hatta golf gti alın
hem yolda uçarsanız hem de az yakarsınız..

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence Polo GTI kesmez.. Forumlarda genelde 1.4 TSI ların turbosunun bir kaç zorlamada çabuk şiştiğinden bahsediyorlar.
GTI hatta R serisine geçin derim.

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

TOGI link' Alıntı:
İlk olacağı için fiyatı daha düşük verebilirler :)

Ama çift ekzoz olmadanda bir şeyler yapılabilir  ;D
Zaten çift egzost olduğu zaman sadece eklenen borunun sesini alıyor, çok tok bir ses çıkmıyor. Downpipe ve frontpipe ayrıca kazanlar değiştiği zaman kükreme alınabilir...

Hanika

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.epiksigorta.com.tr

HaKaN link' Alıntı:
bence  geç bile kalmışsınız, biran önce aracınızı satıp polo gti hatta golf gti alın
hem yolda uçarsanız hem de az yakarsınız..
Bende aynı fikirdeyim :=)