conti mi goodyear mı?

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2-3 aydır preminium contac5 kullanıyorum oldukça güzel yol tutuş oldukça başarılı.Sesiz ıslak zeminde de oldukça başarılı sert frenlemede abs devreye girmiyor bile :) Bence rahatlıkla alın :)

Ben 2 haftalık lastikleri 190liradan aldım 200de makul fiyat :)

garraro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün lastikçi arkadaş continentalın 3m den sonra aşınmasının goodyeara göre daha fazla olduğunu söyledi.conti daha çabuk aşınır bu da yol tutuşunu etkiler ama goodyear daha iyidir bu konuda dedi.
sizce?

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sitede komşumuz tır şöförü ve dediği kelime bu conti lastikleri eskimiyor. dişi erimiyor gavurun icadının diyo :D gümleme olayıda en az contide oluyormuş...

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
continentral ve diğerleri.15 ay önce vectra mı aldığımda aracın üzerinde conti premium contact 2 vardı.üretim tarihi 2005.aldıktan 2 gün sonra servise götürdüm serviste lastiklerin eski olduğunu değişmem gerektiğini söylediler.Bu söz 15 ay önce söylenmişti ve 10 gün önce o lastikler değişti.tam 30000km yol yapmıştım,daha ne olsun en ufak bir sorun da yaşamadım.falken zeix ze 912 taktırdım.çok memnunum ama conti başka...

DoDo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 ay önce continental premiumcontact olan lastiklerimi premiumcontact 5 ile değiştirdim. 205-55-16 ebatları.Şikayetim yok , performansı ıslaktada kurudada çok iyi.
Önceden michelin primacy hp kullanmıştım aynı ebatlarda daha konforlu contiden ,
tercihin conti veya michelin olmalı. Daha çok konfor istiyosan michelin , daha çok performans istiyosan conti.
Fiyat olarak 205-55-16 cpc5 için 185 tl peşin , 200 tl 12 taksit fiyat verdiler.
Bir haftalık sıfır lastik.

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Conti testlerde bir tık önde ama çok büyük fark yok asıl fark her zamanki gibi continin aşınmasının yüksek olması. Eğer yılda on bin km veya azını yapıyorsanız sizin için sorun olmaz o zaman conti ama yıllık kullanımınız yüksekse conti almayın

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2012 fiesta da 14" continental ecocontact kullandım. aşırı derecede güven verici ve başarılı bir lastikti. önümüzdeki yaz astra G aracıma 4 adet bu lastiği almayı planlıyorum.

Son düzenleme:

garraro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Conti testlerde bir tık önde ama çok büyük fark yok asıl fark her zamanki gibi continin aşınmasının yüksek olması. Eğer yılda on bin km veya azını yapıyorsanız sizin için sorun olmaz o zaman conti ama yıllık kullanımınız yüksekse conti almayın
2.5 yılda 67.000 km oldu. km çok yapıyorum o yüzden çabuk aşınmasından dolayı contiden vazgeçersem ne alabilirim?