corsa c 1.7 mi 1.4 mü?

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tek kişilik değil. :D

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bak gzl kardesım ben rahat uc aydır bu senın arastırmanı yaptım ıstanbuldaysan hıv 1.7lere bakma bıle alayı pert yada perte yakın 1.4 aldım lpglı 20 22 kurus yakıyorum su anda ve ben yorulmamısınız buldum bılmıyorum ama yokuslarda turbodan farksızz ınanamadım yaa araba kecıı gıbı kafa kaldırıyor resmen bak mustafa abınınkının ıkızı benımkıde yakında forumda da konu acıcam zaten ama 1.4 bence cok daha ıyı 1,7lerdekı duman olayıı benı bıtırıyor zaten gazı kokledınmı arkadan gelen sıslerı acıyor ya o derece sıyah duman atıyor ben sevmedım ben benzın lpgcıyım dızelın turbosu gzl ama benımkınınde ondan asagı kalır yanı yokkı bıraz motor modıfıyesıyle cok daha ıyı olucagundan emınım 1.4 al koy gazını temız temız gez bence :)

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sende nekadar leş varsa onları bulmuşsun :D
bak benim arabamın egsozu açık susturucu dahi yok aynı şekilde merthan abinin arabadada geniş susturucu var,ilk marş harici duman kesinlikle yok...
1.vites tapagaz yapıncada bir miktar atması normal...ki o bile çok az.

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sende nekadar leş varsa onları bulmuşsun :D
bak benim arabamın egsozu açık susturucu dahi yok aynı şekilde merthan abinin arabadada geniş susturucu var,ilk marş harici duman kesinlikle yok...
1.vites tapagaz yapıncada bir miktar atması normal...ki o bile çok az.

tercıh kullanıcının bırsey dıyemem ben egzoz dumanından ve motor sesınden sevmıyorum bıryerde bır sorun cıkartıyor ona baglı butun parcalar degısıyor benzınlı oylemı bozuldumu yenısıı tak yada tamır ettır yola devam bırde gzl bı otto spec koydunmu traktor sesınden bın kat daha ıyıdır dusuncesındeyım :)

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bak gzl kardesım ben rahat uc aydır bu senın arastırmanı yaptım ıstanbuldaysan hıv 1.7lere bakma bıle alayı pert yada perte yakın 1.4 aldım lpglı 20 22 kurus yakıyorum su anda ve ben yorulmamısınız buldum bılmıyorum ama yokuslarda turbodan farksızz ınanamadım yaa araba kecıı gıbı kafa kaldırıyor resmen bak mustafa abınınkının ıkızı benımkıde yakında forumda da konu acıcam zaten ama 1.4 bence cok daha ıyı 1,7lerdekı duman olayıı benı bıtırıyor zaten gazı kokledınmı arkadan gelen sıslerı acıyor ya o derece sıyah duman atıyor ben sevmedım ben benzın lpgcıyım dızelın turbosu gzl ama benımkınınde ondan asagı kalır yanı yokkı bıraz motor modıfıyesıyle cok daha ıyı olucagundan emınım 1.4 al koy gazını temız temız gez bence :)

İkiz derken tam aynısı olsun ama Metin, İstanbul'a geldiğimde yanyana koyduğumuzda arabaları karıştıracak kadar hemde. :rolleyes:

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta bende aynı sekılde kac gunlerdır 1.3 mu 1.7 mı 1.4 mu kafayı yıcektım nerdeyse 2 tane 1.3. baktım km sı 200000 lere dayanmısların fıyatı uygun bırı geldı baktım aracın her parcasının rengı degısmıs adam dıyokı orjınal araba.. dıgerının kaportada var bı kac gocuk cızık motoru gotrduk buhar banyosu yaparsın hortumu sokunce oyle ufluyo... bakıyorum km sı dusuk araclarada dunyanınparasını ıstıyolar.. bende full bı tane lpg lı tek kapı arac buldum nasıpse pazartsı gunu alıcam hemde daha 90000 km de basım agrımaz 2. el dızel arac tam bı sans ne cıkarsa bahtına...
dızel 2.el arac bızım ulkemızde anca es dost bılınenden alıncak yoksa olmuyor bakımı yapılmamıs baktırılmamıs dızel bı yerde koyverıyor kendını..