CORSA C BEYAZ KADRAN ÇALIŞMASI (sıfır maliyet)

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
levent çalışma için eline koluna emeğine sağlık. pazar günü taktım. gündüz süper oldu. ama gece ışıkları yakınca tırtladı. olmuyor. ne yaparsam yapayım o altta kalan bilgi ekranının izi belli oluyor. dümdüz beyaz bir panel elde edemedim. bugün sabaha kadar uğraştım. ledlerle donattım heryanı olmadı. orjinaline döndüm olmadı. neyapacağımı şaşırdım. sinirlendim bende orjinalini geri taktım. :( orjinalini hiç ellemeden beyaza çevirsek olacakmış. ama devirin yeriyle oynayınca sıkıntı oldu.

laksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
levent çalışma için eline koluna emeğine sağlık. pazar günü taktım. gündüz süper oldu. ama gece ışıkları yakınca tırtladı. olmuyor. ne yaparsam yapayım o altta kalan bilgi ekranının izi belli oluyor. dümdüz beyaz bir panel elde edemedim. bugün sabaha kadar uğraştım. ledlerle donattım heryanı olmadı. orjinaline döndüm olmadı. neyapacağımı şaşırdım. sinirlendim bende orjinalini geri taktım. :( orjinalini hiç ellemeden beyaza çevirsek olacakmış. ama devirin yeriyle oynayınca sıkıntı oldu.

üzüldüm olmadığına. internette örneği olduğu için o şekilde bir tasarım denemiştim.

Tachoscheiben_6_Uhr_300_kmh_Meriva_Corsa_C_chrom_Tachoringe_Spoiler.jpg

o zaman bunu mu yapalım?

attachment.php

Ekli dosyalar

• resize-id202833359-w788.jpg
    resize-id202833359-w788.jpg
    36.5 KB · Görüntüleme: 62

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
işte bak ben gece ışıkları yakınca aynı üsteki gibi oluyor. devirlerin filan yarısı gözükmüyor. ama alttaki gibi olur sanırım diyorum. ama şimdi değil Levent. arabayı topladım. yılbaşından sonra göğüsü bizim bukelemuna göndericem. ozaman sökülecekya yaparız. hatta bi akşam senle beraber çalışırız.