CORSA C BEYAZ KADRAN ÇALIŞMASI (sıfır maliyet)

laksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Laksu, dizel kadranın orijinal olanını paylaşman mümkün mü ? )

psd dosyasını burada paylaşmam biraz zor olur boyut yüzünden.

son hali...

attachment.php

Ekli dosyalar

• dti_23 kas 12.jpg
    dti_23 kas 12.jpg
    43.4 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleme:

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
süper 10 numara. tamamdır budur. yarın akşam senden 2 tane almam mümkünmü levent? canerle otururuz pazar günü takarız:)

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
levent, birde devir kadranının orjinal halinin beyazını yapsakmı? sanki bu şekilde 0 devir çerçeve altında kalacak gibi geliyor bana. sen nedersin?

laksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
süper 10 numara. tamamdır budur. yarın akşam senden 2 tane almam mümkünmü levent? canerle otururuz pazar günü takarız:)

bir şeyi hatırlatmam gerekiyor. kadran al tak konumunda olmayabilir. milimetrelik sapmalar olabilecektir. elimde orijinal kadran olsaydı evde deneme yapardım problem olmazdı. ama deneme işi size kalıyor. hataların tespit edilerek tekrar dosyada düzenleme yapılması gerekebilecektir. bu da kadranın olduğu bölümün defalarda sökülmesini gerektirebilir. o yüzden defalarca söküp takmaktansa aynı anda kadran sökülü iken hataları düzeltip tekrar çıktı alınıp denemek daha iyi olur. yazıcınız ve photoshop var mı? dosya psd formatında. yoksa eğer ben yardımcı olurdum ama bu haftasonu işyerinde nöbetim var:(

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
tamam ozaman şöyle yapıyoruz. ben pazar günü kadranı söküyorum. araba o şekilde kalsın. pazartesi akşamı senle buluşup üzerinde çalışma yapabiliriz. uygun olurmu?

laksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam ozaman şöyle yapıyoruz. ben pazar günü kadranı söküyorum. araba o şekilde kalsın. pazartesi akşamı senle buluşup üzerinde çalışma yapabiliriz. uygun olurmu?

pazartesi günü sabah 10.00'dan itibaren bütün gün izinliyim. uygunum.

bu arada kadranın muhtemel görüntüsü böyle olacak

attachment.php

Ekli dosyalar

• görünüm dti kopya.jpg
    görünüm dti kopya.jpg
    36.7 KB · Görüntüleme: 54
Son düzenleme:

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
10 numara alaaaaa :):):):):)

BUGÜN İZİNLİMİSİN? bak saat 4 gibi serviste toplanıcaz. akdeniz sanayisi 5011 sokakta uğra istersen.

laksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10 numara alaaaaa :):):):):)

BUGÜN İZİNLİMİSİN? bak saat 4 gibi serviste toplanıcaz. akdeniz sanayisi 5011 sokakta uğra istersen.

mesajını daha yeni gördüm kusura bakma yoksa gelirdim valla. bi sabah girdim internete, bir daha da ev işi/araba temizliği derken internete girmeyi unuttum. bir dahakine gelmek isterim.

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
valla biz canerle saat 4 de gittik 10-11 arasıydı çıktığımızda. çok uzun sürdü benim arabanin işi. yarın akşam getireyimmi sana orjinal kadranı? istersen getireyim bir gün sende kalsın. ben arabayı kullanmıyorum zaten. yada salı günü sizin nizamiyeye bıraktırayım sabah. ama yok ya ben direk elden vereyim sana :) kaybolur filan allah korusun.

laksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pazartesi sabahı goruselim.he he :) kadran bizım ısyerınde kaybolursa kımseye derdimızı anlatamayız