CORSA C BEYAZ KADRAN ÇALIŞMASI (sıfır maliyet)

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
sağolasın laksu. pazar olmasa bile hafta içi akşam filan yapalım istersen. pazartesi salı akşamları uyar bana.

laksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağolasın laksu. pazar olmasa bile hafta içi akşam filan yapalım istersen. pazartesi salı akşamları uyar bana.

yerinde olsam akşam karanlığında böyle işlere girişmem:D gündüz gözü ile daha iyi olur kanımca;)

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
dogru söyledin ama bu iside gece yaptim ben. hatta isiklandirma isini gece yapmak birazdaha iyi oluyor. hatalari belli oluyor.

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
laksuuuuuu :) nbr? nezaman yapıyoruz?

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
levent bugünlerde çok suskunsun? önemli birşey yoktur umarım.

laksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kusura bakma, bu hafta denetleme vs. vardı, yoğunduk. daha yeni kendimize geliyoruz. kadranın çizgileri düzeltmeye başlayayım istersen, sana verdiğim tasarım hoşuna gittiyse. sana verdiğim örnek kadranın altına led lamba koyup deneme yaptın mı hiç?

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
denemiş denemiş :) :)

bende istiyoruuuuuuuuum..hayıııııııııııııııııııııııırr :)

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
kusura bakma, bu hafta denetleme vs. vardı, yoğunduk. daha yeni kendimize geliyoruz. kadranın çizgileri düzeltmeye başlayayım istersen, sana verdiğim tasarım hoşuna gittiyse. sana verdiğim örnek kadranın altına led lamba koyup deneme yaptın mı hiç?
geçmiş olsun diyelim ozaman. bende sağlık sorunun filan var sandım. hatta dün akşam canerle muhabbet ederken kadranı gösterdim senden bahsettim. içime kurt düştü, hastamı acaba yarın sabah bir arıyayım dedim. şimdi ofise gelince mesajını gördüm.
ledleri denedim sıkıntı yok. yaptığın tasarım tamamdır. sadece daha önce dediğim gibi opel logosu iptal. birde aşağıda ısıtıcı, sis ve uzun far simgelerinin çevresindeki siyah halkayı iptal edip direk simgeleri siyah yapsak 10 numara olacak.

erkany

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Laksu, dizel kadranın orijinal olanını paylaşman mümkün mü ? )

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
orjinalini nekadar burdan paylaşsada boyutlarda değişiklik oluyor. bence size ya mail atsın. ama bence en sağlıklısı kendi kadranınızı söküp scan yapmak.