Corsa c Orta ekran navi

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi daha yeni takıldı

yukarda takılı olan sarı tid ekranı torpidoya koyduk şimdilik bayramdan sonra sol tarafta göz gibi bir yer var oraya almaya düşünüyoruz
kültablasının oraya olmuyor ekran geniş duruyor klimanın altına doğru takmak istediğiniz de ise ticari taksi gibi durdu ve kenarlardan vida yerleri dılarda kaldığından etrafını kapatmak gerekecekti bende vazgeçtim
tid ekranın kablosu kısa kültablasının oraya bile uzanmıyorrr ama torpidoda oldu şimdilik

[URL=http://www.yukle.tc]
8261.JPG
[/URL]

81002.JPG
[/URL]

22333.JPG
[/URL]

28824.JPG
[/URL]

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ali hayırlı olsun güzel olmuş. Mp3 leri fm transmitter ilemi dinliyorsun yoksa direk bağlantımı yapıldı?

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Transmit ile dinliyorum ama bayramdan sonra yapılacak işler var
1. şapka üzerinden navigasyon açma kapama tuşu yapılacak
2. yan taraftan hafıza kartı takmak için bir yer açılıcak
3. aux girişi için çalışma yapılacak
navigasyon elektriği çakmaklıktan alındı ve kontağı kapatınca otomatik olarak larz olması kesiliyor ve navinin özelliğinde olan jarzı kesilince otomatik olarak 10 sn içersinde kapatayım mı diyor eğer iptal etmezseniz kapanıyor açmak için yukardaki tuş ile açılıyor

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel durmuş güle güle kullan.. eğer laptop varsa, kart girişi için şapkayı delme derim.. usb girişini kablo ile uzatıp laptop ile bağlantı daha temiz olur.. kabloda sürekli torpido da durur..

aux girişini bende araştırmıştım ancak bizim forumda ve diğer forumlarda net bir bilgi bulamadım, sanırım yapılamıyor, yapılsada ses çok zayıf oluyormuş.. aux olsa cd ile uğraşmayıp direk ipod bağlıcaktım arabaya..

bir de o ekranı soldaki göze alıcaz demişsin, tid in kablosu oraya kadar uzanıyormu?

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kablo uzanmıyor kablo maksimum olarak topidaya ve klimanın hemen altına gelecek şekilde kablo uzanıyor diğer tarafa ek kablo yapmak gerekiyor

ben transmitten sesi güzel aldım ama boş istasyon bulmak sıkıntı olabiliyor ama onları da yakında video ya çeker burda paylaşırım

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kablo uzanmıyor kablo maksimum olarak topidaya ve klimanın hemen altına gelecek şekilde kablo uzanıyor diğer tarafa ek kablo yapmak gerekiyor

ben transmitten sesi güzel aldım ama boş istasyon bulmak sıkıntı olabiliyor ama onları da yakında video ya çeker burda paylaşırım

transmitter ile cd kalitesi arasında çok fark var aracın orjinal sisteminde farkı hissedemiyorsun belki ama güzel bir sistemde çok farkediyor.

Keşke bizim araçların orjinalinde aux çıkışı olsaydı.

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
muhakkak fark var ama çatır çutur ses yapmıyor çakmaklığa takılıp ses veren mp3 ler kadar ses veriyor

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ali Güle güle kullan, TID ekranı da halledersen 10 numara olacak

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
muhakkak fark var ama çatır çutur ses yapmıyor çakmaklığa takılıp ses veren mp3 ler kadar ses veriyor

Zaten transmitterlerin çoğu aşağı yukarı aynı işi yapıyor. Boş frekans bulunursa ses daha net geliyor.