Corsa c Orta ekran navi

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada navigasyon 4.3 inç aslında 5 alcaktım ama şirkete navitech 205 f modeli hediye olarak geldi bende bunu kullandım

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sırada hangi proje var?

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bayram süresince sıkca kulllanma fırstı buldum navigasyonu genelde bilfiğim yollarda açtım hata oranını görmek için ama herhangi bir sııntı yaşamadım
hem navi hem blutut harika çalışıyorr
bir ara yüklediğim filimi syretmek için açtam ama film kastı sonra film görüntü oranını düşürdüm 480 270 yaptım hiç bir sıkıntı kalmadı
aracıma aux girişi ile bağlayabilseydimdaha güzel bir ses elde edebilirdim ama boş istasyon bulunduğu takdirde yeterli bir seviyede müzik dinleniyorr

yarım kalan birlkaç işi var onuda p tesi halledecem ve bitmiş hali ile gündüz fotolarını ekleyecem

kara_büyü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle paylaşım, fotolar ve video için çok teşekkürler. çok faydalı ve bilgilendirici olmuş. tabi navi yi cama asıp çalınmasın diyede çıkarmaktan sıkılmış biri olarak dikkatle takip ediyorum ve birkaç sorum olacak.
1. herhangi bi anten bağlantısı yapmadan şapkanın altında navi çekiyor mu?
2. şu an açma kapama yı nasıl yapıyorsun? oraya küçük bi delik kalemle bile açılıp kapanır. gibi.
3. çakmaklığı göremedim. torpidoya ayrı bi hat mı çektin yoksa navinin şarz kablosu orjinal çakmaklık yerinde mi takılı?

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
navıgasyonun elektiriğini kontaktan alabılırsınız tid ekranına giden elektrik kontağı açınca geliyor ordan olabilir.aux olayını halledersenız süper olur. hd video oynatıyormu bılmıyorum ama usb kablosu sayesınde flash bellektekı vıdeoları navıden ızleyıp sesıde aux ıle teypten verırsenız süper olur...güle güle kullanın....

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herhangi bir anten gerekmedi ürünü ilk aldığımızda daevin içerisinde dahil çekti

açma kapamişini sizin de dediğiniz gibi hemen açma kapam yerinin üstünd ufak bir delk ve oraya bir düğme yapıldı

şarz işide çakmaklığın altından alından 2 kablo ile orjinal kendi sarz aletine bağlandı

şimdiik bir sorun yok

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu tayvanlıların kullandığı şapka seninkinden farklı değil mi? o şapkadan nerede buluruz acaba?