Cruise control taktırmak isteyenler

seckince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba, işlemi nerede yaptırdınız acaba? ben de cruise control taktırmak istiyorum aracıma. Aracım 2008 astra enjoy sport easytronic.

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhabalar

Konu ile alakalı olduğunu düşündüm; 2005 model Meriva Enjoy SP cdti aracım var göstergede CC ledi ve debriyajda müşür mevcut kol alıp taktım ve OP-COM dan aktif ettim fakat '' Cruise Control Yüksek Giriş'' arızası vermekte ve CC çalışmamakta sorun ne olabilir şimdiden tşk

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
cruise control tesisatını kontrol ettirmenizde fayda var.

sevketbalyemez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Benim aracimdada yok tu kardesim tatki ayrica ayna altlarindaki merceklilambalar ve kumandadan kapilari kitleyince 2 kere basmada farlari yakma hepsi bi arada yaptirdim.Birde hiz sabitleyicinin gostergedeki lambasi genelde aktif olmuyormus onuda aktif etti suan hepsi siki tisiz calisiyor.Aracim 2001 astra g edition otomatik..

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gokselkoleli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilen ustalar arkadaşlar Astra G 2001 model 2000 editon yol bilgisayarı yok tabiki tesisatta yok tesisat çekilse çalışırmı hız sabitleyici beyin uyumlumudur?

Paramedik42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar forumda yeniyim, Bende aracıma cruise control taktırmak istiyorum ama bu parçaları bulamadım. Nerden bulabilirim önerebileceğiniz bir site var mı