Dün gece eşim ölümden döndü

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Büyük geçmiş olsun
Allah korumuş
verilmiş sadakanız varmış

böyle pişkin pişkin konuşuyorsa bu şoför işin peşini bırakmayın bir ders alması lazım

hatta ömür böyü araba kullanamasın diyeceğim çoluk çocuğu vardır Allah bilir

Valla bir ömür boyu araba kullanmasın derim...Kendi çoluğunu çocuğunu düşünmeyen başkasının hayatına kast eden ,birde zeytinyağı gibi üste cıkan adamın hakkından daha da değişik şekillerde gelmek lazım...

Çok geçmiş olsun..Allah kimseye böyle durumlar yaşatmasın inşallah

rpsykho

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
büyük geçmiş olsun diyecek birşey bulamıyorum Allah beterinden saklasın. O anda polis rapor yazarken müdahale etseydiniz dicem ama eşinizle canınızla ilgilenmeniz daha önemli, eğer kamera varsa etrafta kayıtları silinmeden alın, şahitlerinizde varsa suçun büyük bir kısmını yada hepsini kamyon şöförüne vericeklerdir itiraz hakkınız herzaman vardır tekrar geçmiş olsun

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam çok büyük geçmiş olsun. Burası Ankara, hakikaten 6 sene istanbul'da da araç kullandım, burada karşılaştıklarımın 5'te biri ile karşılaşmadım.

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun... size kusur verirler büyük ihtimalle çünkü yeşil yansa dahi kavşaktan kontrollü geçilmesi gerekiyor ama polisin gözünden kaçtıysa kusur vermez...

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun

Tanbaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun,Allah beterinden korusun.
Maalesef Ankarada kırmızı ışık ihlali çok oluyor.Bizim burda trafik ışığı var ,genelde kırmızıda durmuyorlar ve durana korna çalıyorlar.Avrupada kırmızı ışıkta durmazsan ,katil muamelesi görüyormuşsun.Bizde insan hayatı önemsiz olduğu için böyle heralde.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Büyük geçmiş olsun. Maalesef bu tür olaylarda birinci derece akraba olduğunuz için sizin şahitliğiniz geçmiyor (benim geçirmiş olduğum kazada soy isimlerimiz aynı olduğu için abimin ve yengemin şahitliği kabul edilmedi, o sıralar sözlü olduğumuz için soyadı farklı olan şu anki eşimin şahitliği kabul edildi). Kanunlarımız bu kadar ilginç. Eskişehir yönünden gelen ve o sırada kırmızı yandığı için duran araçlarla irtibata geçme şansınız varsa onların şahitliği işinize yarar. Üzülerek söylüyorum, üç yılı mahkeme koridorlarında geçmiş biri olarak fazla bir şansınız yok. Haklıyken neredeyse tamamen haksız duruma düşüyordum. Çok kuvvetli bir avukat bulursanız en azından maça 1-0 önde başlarsınız.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun... size kusur verirler büyük ihtimalle çünkü yeşil yansa dahi kavşaktan kontrollü geçilmesi gerekiyor ama polisin gözünden kaçtıysa kusur vermez...

Bu konuda Türker'e katılıyorum, böyle bir uygulama var. Çünkü karşıdan gelen aracın sürücüsü o an için dalgın olabilir, aracın frenleri boşalmış olabilir. Bu gibi durumlar için kontrollü geçiş durumu devreye girer.

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun Allah beterinden saklasın verilmiş sadakanız varmış, trafik ışıklarında olan kazalar en sıkıntılı kazalardır diye biliyorum mahkeme vs vs