El freni dondu

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biraz önce yanına gittim el frenini sldı maraba geri doğru kaydı ve el frenide ağırlaştı sıcak suya gerek kalmadı samsunda sehir içinde 20 cm kar var

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun

Ben de genelde çekik bırakıyorum -14 derecelerde bile fakat hiç sorun olmamıştı. Acaba disk frenlerde sorun olmuyormu, yoksa yinede çekik bırakmamak mı lazım..

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu durumlarda halat donar arkadaşlar balata donmaz. halatı saga sola sallayınca bırakır...

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
banada halat gibi geldi de bu halat nerde olur ki kalın kablo gibi bişey var arka tekerlklere gidiyo omu ?
eve tarka tekerın önunden baktıgın zaman görursun kalın 12 mm felan capında halat var salla bırakır. sulu kar olan havalarda aksam ustu dona cekınce olur

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eve tarka tekerın önunden baktıgın zaman görursun kalın 12 mm felan capında halat var salla bırakır. sulu kar olan havalarda aksam ustu dona cekınce olur
çok sağol abii çözüldü faln dedik el frenini tekrar çektik deneme için yine takılı kaldı :D belli telden olduğu çk sağol

GNR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazen benimde başima geliyo oda rampa aşşa koyarsam donuyo el freninin indir kaldır acılana kadar düzelir ben öle yapiyorum düzeliyo

cglrkml

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arabanın tekerler kar altında kaldığı için disklerle el freni arasında buz oluşmuş bu durumda ne yapcam su döksem diyorum ama bu seferde döktüğüm su bir süre sonra donmaz mı? birde bu halde yürütsem arabayı sorun olur mu?