Enkaz toplandı

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Hafta sonu Ankara'daydım. Araç beş ay boyunca hiç çalıştırılmamıştı. Umutsuzca bir deneyeyim dedim. Kutup başını takıp üç beş kere pompalayıp bir iki deneme yaptım emektar beni mahçup etmeyip çalıştı. Valla kokusunu bile özlemişim.

Crack

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.mehtap.org
masallah arac cok iyi olmus, kazasız belasiz kullanırsın insallah. ama o tavanla ugrasma, hem senin tavan daha guzel duruyor =)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İyi dilekleriniz için sağolun. Çok kişi yakışmayacağını söyleyince ben de o tavandan vaz geçtim :).

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
abi kasko nası yaptırdın?
Şantaj yaptım İbo :D. Onlar beni ve arabalarımın durumlarını çok iyi bilirler. Önce ilgili sigortanın genel merkezi ile görüşüp fikir alış verişi yaptık, iş bitince araçla birlikte bölge müdürlüğüne gidip kasko müracaatımı yaptım. Aslında onlar için karlı bir durum. Zaten araç 7-8 ay boyunca kapalı garajda yan gelip yatıyor, benden başka kimde de kullanmıyor, o nedenle risk olayı da az.

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu klasik araçların kurtarılması gayet güzel bir durum aracınız gayet güzel ben hayatım boyunca bir kere zonguldak kozlu arasında bir kere 64 direksiz impala kullanmıştım ışıklarda az bir gaza basıp aracın sallanmasını hissetmeniz kolunuzu camdan dışarı çıkarıp gitmeniz herkesin gözünün bu araçta olması o kadar hoşuma gitti ki ne zaman böyle klasik araç görsem sahiplerine gıpta ile bakarım nazar değmez inşallah
imkanların ilerde el verirse bir tane direksiz 64 impala yada 59 kanatlı almak isterim

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bu klasik araçların kurtarılması gayet güzel bir durum aracınız gayet güzel ben hayatım boyunca bir kere zonguldak kozlu arasında bir kere 64 direksiz impala kullanmıştım ışıklarda az bir gaza basıp aracın sallanmasını hissetmeniz kolunuzu camdan dışarı çıkarıp gitmeniz herkesin gözünün bu araçta olması o kadar hoşuma gitti ki ne zaman böyle klasik araç görsem sahiplerine gıpta ile bakarım nazar değmez inşallah
imkanların ilerde el verirse bir tane direksiz 64 impala yada 59 kanatlı almak isterim
ımpala hastalıgı bır başkadır bızım rahmetlı amcada vardı acık yeşil dıreksız 62 model ımpala elektırıklı koltugundan tut 4 ilerı otomatık şanzımandı bır slm verişi vardı halan aklımda o motor sesı gıdışı yolda ımpala görsem duygulandırır benı sattık sonra almanyadan geldı herıf antıkacı hastasıymış aldı bızden ey gıdı gunler ey :sorry:
savaş abı kazasız belasız ıyı gunlerde gule gule kullan 41 kere maşallah :)