eskişehirli arkadaşlar sedef kaplama

bozcurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arakadaşlar ben cok aradım ama bu kişiler genelde yazın cantayla gelıp otobus gibi arabalrın genelde işlerini yaparlarmış sizin bildiginiz yapan birileri varmı eskişehirde

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum ben hiç duymadım ama birkaç tanıdığım kişi var. muhtemelen onlar bilirler. sedefli ahşap işleri yapıyorlardı bi aralar. Tam olarak ne için gerekli olduğunu yazarsan daha iyi bilgi verebilirler

bozcurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MaX' Alıntı:
Dostum ben hiç duymadım ama birkaç tanıdığım kişi var. muhtemelen onlar bilirler. sedefli ahşap işleri yapıyorlardı bi aralar. Tam olarak ne için gerekli olduğunu yazarsan daha iyi bilgi verebilirler

dostum ilgine tşk ederim bu otobusculer direksiyon kaplama yapıyorlar ya bende benım arabaya yaptırıcam da bi yardımcı olursan sevinirim

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o.k! Yarın sorarım

EMİRHAN06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eralp kardeş bunu yakıştıramadım sana şimdi. Güzelim Vectra yı kamyon direksiyonları gibimi yaptırcannnnnn :mad:

bozcurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
EMİRHAN06' Alıntı:
eralp kardeş bunu yakıştıramadım sana şimdi. Güzelim Vectra yı kamyon direksiyonları gibimi yaptırcannnnnn :mad:

yok abıcım oyle olmıycak bi resimde gordum cok hoşuma gittide bizim arabada içi maun ya zati orjinali direksiyonu aşagıdakı resim gibi bişey olucak guzel olmazmı

apartament051tj4yu84tq.jpg

EMİRHAN06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resimdeki gibimi olacak güzel görünüyor ama resimdeki direksiyonda maun + deri sanırım direksiyon sedef kaplama yok gibi:confused:

bozcurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
EMİRHAN06' Alıntı:
resimdeki gibimi olacak güzel görünüyor ama resimdeki direksiyonda maun + deri sanırım direksiyon sedef kaplama yok gibi:confused:

sedefin maun gorunumlu olanları var abi ben nette arastırdım 3 renk klasık komyon direksiyonlarında kı gibi olmıycak zati benımde zaten deri ya sadece resimdekı gibi bazı kısımları maun gorunumlu sedef olucak

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum sedef kaplamacı sordum. Bir tane tanıyorlarmış o da geçen yıl ölmüş. Başka tanımıyoruz dediler.