H&R presletilmis 6cm yay

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta el yapımı felan sacma bence araba bu can taşıyosun yoksa maddı durum yapmıcaksın varsada gıdıp alıcaksın bence.. sen bı yayı presletıp 3 cm daha kısaltırsan o yayın tum celıgı catlar egerkı hızlı bı sekılde gıderken yaylardan bı tanesı o catlaklardan kırılırsa ne olur dusundunuz mu hıc ?
benım cooper aracımda adam amortısor çanaklarını kestrmıs aşagı almış yayları kestırmıs araç seke seke gıdıyordu kac defa parca getrtmeye calıstım coıl ler turkıyede yok getırtemedım sattım aracı en sonunda satarkende soyledım olayıda
ya sen ordan çanakları kesıp aşagı kaynak yapıyorsun bu adamlar mal mı bunu kendılerı yapmıyolar mılyon dolarla para doken ınsan bunlar kalıte ıcın dımı yada neden coıl dıye bı sıstem cıkarmıslar dımı ama..
ozan sana tavsıye genede karar senın sakın oyle bı hata yapma sakın o yayları taktrma sahıbınden.com da takıp et elbek temız 2. el coıl duser onlardan al derım yay ısınede gırceksen eger 35 lık tak sakın presletme kestrme olayıda yaptırma

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
TUV onaylı, sertlik ayarlı Coilover kiti en sağlıklısı aslında, hemde almışken Wogtland, Eibach felan olacak.

Vogtland takan bir arkadaş vardı forumda gayet memnun oda h&r yay dan coil e geçti sanırsam. Nerden nasıl dedim ama cevap gelmedi :)

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vogtland takan bir arkadaş vardı forumda gayet memnun oda h&r yay dan coil e geçti sanırsam. Nerden nasıl dedim ama cevap gelmedi :)

Mevzu yine dönüp dolaşıp yurtdışına çıkacak, demedi deme. :D

ozankaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yay 5cmlik olup preslendikten sınra 6.5 6cm düşürüyor ben eibach almaıyı düşünüyodum fakat montaj dahil 450tl gibi fiyatlarla karşılaşınca ikinci ele yöneldim techturkeydede bunu görünce danışım dedim opsiyonladım fakat vazgeçicem gibi yorumlarınızdan sonra.

Aklımı amortisör kurcalıyo zaten cıkma corsa d sport amortisör bulsam 5cmlik eibachla cok iyi olur diye düşünüyorum

ozankaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta el yapımı felan sacma bence araba bu can taşıyosun yoksa maddı durum yapmıcaksın varsada gıdıp alıcaksın bence.. sen bı yayı presletıp 3 cm daha kısaltırsan o yayın tum celıgı catlar egerkı hızlı bı sekılde gıderken yaylardan bı tanesı o catlaklardan kırılırsa ne olur dusundunuz mu hıc ?
benım cooper aracımda adam amortısor çanaklarını kestrmıs aşagı almış yayları kestırmıs araç seke seke gıdıyordu kac defa parca getrtmeye calıstım coıl ler turkıyede yok getırtemedım sattım aracı en sonunda satarkende soyledım olayıda
ya sen ordan çanakları kesıp aşagı kaynak yapıyorsun bu adamlar mal mı bunu kendılerı yapmıyolar mılyon dolarla para doken ınsan bunlar kalıte ıcın dımı yada neden coıl dıye bı sıstem cıkarmıslar dımı ama..
ozan sana tavsıye genede karar senın sakın oyle bı hata yapma sakın o yayları taktrma sahıbınden.com da takıp et elbek temız 2. el coıl duser onlardan al derım yay ısınede gırceksen eger 35 lık tak sakın presletme kestrme olayıda yaptırma

tmm abi takipte olucam air ride var ama oda 2000tl coil bulsam uygun bütçeli onu alıcam zaten bende hiç bir masraftan kaçınmıyorum sonuçta canımız var arabada

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tmm abi takipte olucam air ride var ama oda 2000tl coil bulsam uygun bütçeli onu alıcam zaten bende hiç bir masraftan kaçınmıyorum sonuçta canımız var arabada

Masraftan kaçınmıyorsan Coilover kit alacaksın, en sağlıklısı, konforlusu ve alçaltabileni.

ozankaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Masraftan kaçınmıyorsan Coilover kit alacaksın, en sağlıklısı, konforlusu ve alçaltabileni.

oda corsa dler için yagın değil bence ve ikinci eli cok yok onun yerine corsa d sport amortisör durumu iyi 150-200tl civarı yanınada eibach 5cm oda ikinci el 200-250tl civarı alıp takmak daha mantıklı gelio bunlar ayrı ayrı ve set olarakta rahat satılır coil cok zahmetli iş hemen alıcısı çıkmıyor

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen o zaman yay olayından vazgec dırekt coıl e yonel derım aır rıde a 2000 tl veresıye kadar coıl al bı takım daha ıyı..