H&R presletilmis 6cm yay

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa sport un amortısoru uyucakmı bıde o var bak uymayabılır dıye dusunuyorum... amortısorun araca baglı kısmını krom kaplı kısım (boyle anlatabıldım ) 3 cm kesıp diş acıp 3 cm lık yay taktıran duymustum ama dogrumu bılmıyorum..
bence sen kafaya koymussun sen bılırsın yay ısını sonra pışman olma derım

ozankaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa sport un amortısoru uyucakmı bıde o var bak uymayabılır dıye dusunuyorum... amortısorun araca baglı kısmını krom kaplı kısım (boyle anlatabıldım ) 3 cm kesıp diş acıp 3 cm lık yay taktıran duymustum ama dogrumu bılmıyorum..
bence sen kafaya koymussun sen bılırsın yay ısını sonra pışman olma derım

arabaya zarar vermeden arabayı alçaltamak istiyorum bu konudada daha yeni olduğum için hem sizlere danışıyorumda hemde techturkeyden bilgi edinmeye çalışıyorum. Bende tam olarak bilimiyorum sportun amortısorleri 5 kapılıya uyarmı jantları boyattıktan sonra yayın şart olduğu fikri kafamı kurcalayıp duruyor:)

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
50mm ile sert gezersin, orijinal amortisör ile 35mm bile sorun oluyor.
Tek kapıların amortisörleri farklı olabilir taksan bile bir şey ifade etmez aynı şey.
Bende şu an 35mm H&R var fazlası şehir içi için fazla en azından benim gibi arabanla işe gezmeye uzun yola gidiyorsan.

ozankaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
H&R 3.5 tam düşürüyormu dizelde. Bide eibacha göre nasıl H&R

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=90915

Mesajlarımı aratırsan son halinin fotoğrafını eklediğim bir konu vardı hatırlamıyorum.

ozankaya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3.5 yeterli durmuş gibime geliyor benimde jantlar 16' kendini gösterir heralde ama aklımda hep bi 5lik eibach kalıyor.

Bu arada yalıtım çalışmanızı cok beğendim. Panjur için benimde aklımda plasti dip vardı ama carbon kaplama tercih ettim. Bugun bende sarı plasti diple ayna kaplama yapıcam :)

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
3.5 yeterli durmuş gibime geliyor benimde jantlar 16' kendini gösterir heralde ama aklımda hep bi 5lik eibach kalıyor.

Bu arada yalıtım çalışmanızı cok beğendim. Panjur için benimde aklımda plasti dip vardı ama carbon kaplama tercih ettim. Bugun bende sarı plasti diple ayna kaplama yapıcam :)

Tesekkur ederim. Kaplama yapmaya sabrim pek yetmiyor benim :)
Fotograflari bekliyorum, kolay gelsin.