hangi servis ( ankara )

xylent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: hangi servis ( ankara )

Opel Opak ile ilgili çok fazla olumlu yorum okuyorum. Ben şimdiye kadar aracı aldığım yer olduğu için hep Opal'a gittim ama hiç memnun değilim. Bırakın kaliper sesini falan, debriyaj tınlaması için bile 2 sefer götürdüm çözemediler. Artık ben de bıktım götürmüyorum böyle sorunlar için. Adamlar randevu veriyor şu saatte gelin diye, o saatte gidiyorsunuz arabayı almıyorlar içeri. Yarım saat sonra alıyorlar. Ondan sonra da yarım saatlik iş için 3-4 saat bekliyorsunuz. Eee ne anladım ben randevudan o zaman? En ufak bir iş için bile yarım günü gözden çıkarmak gerekiyor. Diğer servislerde de bu sistem böyle mi işliyor acaba?

Bundan sonra Opak'a gideceğim kesinlikle. Bir de orayı deneyelim bakalım. Bilgi veren arkadaşlara teşekkür ederim.

memberger

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Ben hiç Opal'e gitmedim o konuda yorum yapamıyorum, fakat Opis İskitler ve Reis tek kelimeyle berbat onu söyleyebilirim.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

opak iyidir forumdan da haberleri var, gidince yedek parçadan ramazana forumun adını, benim adımı, oktay ve salihin adını da verebilirsiniz.

badovano

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende 20 güne kadar aracın ilk olan 15 000 bakımını yaptırıcam...Tavsiyelere uyup opak a gidicem...Sonuçlarını burdan sizlerle paylaşırım.

ekoli06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de Opak' a klima ile ilgili bir sorun için gitmiştim ve memnun kalmıştım.

vnyvolkan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar herkes opak diyor sanırım herkes oraya gidecek zengin edicez opak 'ı umarım şımarmazlar :)

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

şımarmazlar sız gıdın remzı ustayı bulun benım ismimimi bu arada oktay  ismim yada salıhın muratın halıl abının yılmazın hepımızı cok ıyı tanırlar ılgıleneceklerınden emınım opak abi tek gecerım ankarada

Hanika

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.epiksigorta.com.tr

Şu ana kadar ilgi alaka olarak gördüğüm en iyi yer. İşçilikleri konusjnda bir şey diyemiycem onu da perşembeye yazarım. Ama Oktay' ın tavsiyesi ile gittim şimdilşk gayet memnunum. Öle şımaracak adamlarda değiller gibi :)

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

hakan sonuc ne memnunsundur ınsallah varmı bır sorun

Hanika

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.epiksigorta.com.tr

Valla açık ve net olarak söliyim şimdiye kadar gittiğim en iyi ustalar , en iyi insanlar toplanmış sanki.. En ufak hizmette kusurları olmadı. Yukardan en aşağıya kadar hepsine teşekkürler . Araca gelince sanki sola çekme hala devam ediyor gibi biraz geçsin tekrar götürücem. şase deki yamukluk düzelmedi galiba. Araba sol sol gitmeye devam ediyor. Alıştırmaya çıktıgımızda yoldan kaynaklanıyor demişti Yasin usta ama bana öle gelmedi. 10 gün kadar daha kullanıp tekrar gidicem. Emin olmak istiyorum. Onun dışında öntakımdan gelen ses tamamen gitti. Lastik değişti, Jant değişti. Sıfır gibi oldu. Hepsine burdan ayrı ayrı teşekkürler. Bu arada benim şanzumanın normal oldgunu söledi Remzi usta ama ondanda pek emin değilim işin açıkçası .. Oktaycım sende kullandın biliyosun, aşırı kaçıyor öle böle değil. Bunu da ancak A.S kulanan bir arkadaşımızın arabasıyla yan yana geldiğimizde anlarız. Remzi usta bişey yok diyince bişey diyemedim. Neyse kısaca hepsi çok iyi herşey çok iyi ufak tefek eksiklerde olucaktıur tabii ki. Hepsine burdan ayrı ayrı teşekkürler. Bu arada kedi gözlerini de yaptırdım kapı içi ledlerde birlikte .. Oktay sana da çok teşekkürler kardeşim böle bir yere bizi kazandırdıgın için  25tel