hangi servis ( ankara )

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş
Ynt: hangi servis ( ankara )

hakanım ne demek yardımcı olabıldıysem ne mutlu.remzı usta ıle ramazanı ıcmeye goturecem sozum var zaten ama remzı ustaya kola ısmarlayacam  011zaa

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Hanika link' Alıntı:
Valla açık ve net olarak söliyim şimdiye kadar gittiğim en iyi ustalar , en iyi insanlar toplanmış sanki.. En ufak hizmette kusurları olmadı. Yukardan en aşağıya kadar hepsine teşekkürler . Araca gelince sanki sola çekme hala devam ediyor gibi biraz geçsin tekrar götürücem. şase deki yamukluk düzelmedi galiba. Araba sol sol gitmeye devam ediyor. Alıştırmaya çıktıgımızda yoldan kaynaklanıyor demişti Yasin usta ama bana öle gelmedi. 10 gün kadar daha kullanıp tekrar gidicem. Emin olmak istiyorum. Onun dışında öntakımdan gelen ses tamamen gitti. Lastik değişti, Jant değişti. Sıfır gibi oldu. Hepsine burdan ayrı ayrı teşekkürler. Bu arada benim şanzumanın normal oldgunu söledi Remzi usta ama ondanda pek emin değilim işin açıkçası .. Oktaycım sende kullandın biliyosun, aşırı kaçıyor öle böle değil. Bunu da ancak A.S kulanan bir arkadaşımızın arabasıyla yan yana geldiğimizde anlarız. Remzi usta bişey yok diyince bişey diyemedim. Neyse kısaca hepsi çok iyi herşey çok iyi ufak tefek eksiklerde olucaktıur tabii ki. Hepsine burdan ayrı ayrı teşekkürler. Bu arada kedi gözlerini de yaptırdım kapı içi ledlerde birlikte .. Oktay sana da çok teşekkürler kardeşim böle bir yere bizi kazandırdıgın için  25tel

Yoksa senin Active Select'le ilgili bir sıkıntın mı var? Yoksa benzini mi fazla yiyor? ((:)

Hanika

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.epiksigorta.com.tr

kardeşim yakıttan ziyade, park ederken falan öne arkaya kaçırma yapıyor. Bir türlü anlıyamadık,formdan da tam net cevap veren olmadı çok fazla a.s kullanan yok galiba . bir sen bir ben hahah

Hanika

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.epiksigorta.com.tr

tonyhawk link' Alıntı:
hakanım ne demek yardımcı olabıldıysem ne mutlu.remzı usta ıle ramazanı ıcmeye goturecem sozum var zaten ama remzı ustaya kola ısmarlayacam  011zaa
Beraber götürelim. ևok ilgilendiler saolsunlar. O re.. otomotiv den sonra ilaç gibi geldi.( Adını yazıp reklam yapmıyım dedim)

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

götürelım ayıpsın bu cumartesı ugrarım zaten ben yenı led gelmıs sanırım ona bır bakacam plakalık ıcın o olursa gunduz farlarınıda turuncu yada beyaz yapacam ramazan duy sesimi  :)

Hanika

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.epiksigorta.com.tr

tonyhawk link' Alıntı:
götürelım ayıpsın bu cumartesı ugrarım zaten ben yenı led gelmıs sanırım ona bır bakacam plakalık ıcın o olursa gunduz farlarınıda turuncu yada beyaz yapacam ramazan duy sesimi  :)
o yeni led arıza ışıgı yaktı olmadı bana bu araada.. Ramazan taktı bir tane ama oda eskisinin aynısı bir fark yok  005hihih 005hihih

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

hadi yaaaa  :D neyse gıtmeye gerek kalmadı o zman

Hanika

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.epiksigorta.com.tr

Artık Ramazandan yan aynaların altına ışık bekliyoruz. Duy sesimizi Ramazaannn  005hihih 011zaa

berfe1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bayadır konuda hareket yok hortlatmak istedim konuyu. bende bakım için nereye gidiyim bilemedim. aracım yeni silecekleri iyi silmiyor birşey yaparlar mı?

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: hangi servis ( ankara )

Şaşmaz oto sanayi :D valla garantim bitti bir rahatladim kii. 650 lira dedikleri bakimi 200 liraya tertemz hallettm hepside orjinal olarak:) eger ki oyle dusunurseniz cengiz otoyu tavsiye ederim