hangi servis ( ankara )

melihksn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: hangi servis ( ankara )

konu biraz eski kalmış ama araştıran arkadaşlara bilgi sunmak adına astramdan önceki corsamı iskitler opisden almıştım serviside orayı kullandım 15000 - 30000-45000 -60000 ana bakımları artı 2 kezde sıkıntı yüzünden uğradım servise ilgi alaka oldukça yüksekdi ama ücreti diğer servislere göre totalde sanki bi 700-800 lira kazıklandım.Astramıda opaldan aldım alırken lpg taktırdığım için 1000 km lpg geçişi ve 2000 km lpg ayarı için gittim oldukça ilgilendiler opalda muammer usta var çok ilgili inciğine cıncığına bakıyor aracın sorununuzla ilgili 3. kişiyle değil bizzat birebir bilgi veriyor.Henüz bi ödeme yapmadığım için ücreti kıyaslıyamadım bakalım 15000 de ne olacak :)

Cebelli59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1. Sene bakimi icin aradim Opan,Opak' a gore 130 lira fazla fiyat verdiler. Bir de arka tamponumda 1-2 cm lik bi boyada ezilme var, bunu yapar misiniz dedim. Abi tampon komple boyanmasi lazim dedi, arkama bile bakmadan uzaklastim :)

Cebelli59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ayrica Opan'da nasil bilmiyorum ama Opak'ta ustalarin yaninda durup detayli bilgi alip muhabbet edebiliyorsunuz.

melihksn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cebelli59 link' Alıntı:
Ayrica Opan'da nasil bilmiyorum ama Opak'ta ustalarin yaninda durup detayli bilgi alip muhabbet edebiliyorsunuz.

Opalda da aynı durum mevcut fakat opisde servis alanına girince bekleme salonunda beklemenizi söylüyorlar...