Hem kaza tehlikesi atlattım hem de arabaya işkence ettim

• Konuyu başlatan sozberk
  • Başlangıç tarihi

CHa.AY

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
teşekkürler

Son düzenleme:

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun da siz trafikteki diğer insanlar için tehdit oluşturmuşsunuz.o kadar gülmeseydiniz bari sizin gibiler yüzünüzden insanlar ölüyor arkadaşım.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
giden aracın vitedi D konumundan N konumuna geçmez.gerçi dururkende D konumundan N konumuna geçmesi için mandala basmanız lazım.sadece R konumundanken mandala basmadan N konumuna geçebilir.
easytronic viteslerde mandal falan yok.küçük bi dokunuşla kolayca d den n ye geçebiliyor.r ye girebilmesi için sağa çelik aşağı itmek gerekiyor.yani yanlışlıkla geçmesi zor.

punisher

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
easytronic viteslerde mandal falan yok.küçük bi dokunuşla kolayca d den n ye geçebiliyor.r ye girebilmesi için sağa çelik aşağı itmek gerekiyor.yani yanlışlıkla geçmesi zor.
easytronic olduğunu nerden çıkardınki sen.ben göremedim biyerde yazıyosa gösterde ona göre yazalım.ben mevcut otomatik vitesden bahsediyorum.sen ne anlatmaya çalışıyosun?

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Araba easytronic değil de viteste de sorun olduğunu sanmıyorum. Olay vücut ağırlığıyla aşırı zorlama sonucunda gerçekleşiyor. Yoksa Allah'a şükür Şeytan kulağına kurşun saat gibi çalışıyor. Zaten araç her kontak açışımda şanzımanı test ediyor. Bir sorun olsa mesaj veriridi.