Hızlı sürmeyi sevenler ve Makasçılar

ozgsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
palermo' Alıntı:
hız yapıcam ; hem daha fazla benzin yakıcam hem hayatımı tehlikeye atıcam .. bana pek mantıklı gelmiyo

dediklerine katılıyorum ama senin kendi imzan oyle soylemiyor dostum nası olcak:D
bide kocaman yazmıssın Hızı Sevmiyorsan ayip falan :)

Astra 1.7CDTI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adam geçiyor sol şerite dayıyor kulağına telefonu 30-40 la gidiyor selektör, korna uyandırmıyor herifi.mecbur kalıyorsun yapmaya

reklama gerek yok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
guvenli yollarda olur ya ama sehir içi sakat once can guv.

palermo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ozgsi' Alıntı:
dediklerine katılıyorum ama senin kendi imzan oyle soylemiyor dostum nası olcak:D
bide kocaman yazmıssın Hızı Sevmiyorsan ayip falan :)

:rolleyes: o sadece latife dostum , fazla takılmayalım ayrıntılara:)
şaka bir yana kesinlikle tasvip etmiyorum ;)

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ahaa,işte konu budur!Sağol kardeşim iyiki yazmışsın...

1-Eğer dangul dungul yerlerden geçmeyi deniyosanız,en sağ şeritteki arabanın sağından yani kaza şeridine burnunuzu sokarak geçmeye çalışıyosanız ve o geçmeye çalıştığınız araç kendini birden kaza şeridine atıp sizi şıkıştırıyosa

2-Her taraf boşken sırf itlik olsun diye arabanın arkasına geçip sellektör yapıyosanız ve ani bir frenlemeyle öndeki araç sizin elinizi ayağınıza dolaştırıyorsa

3-Yaşlı birine ya da bir bayana durup dururken yolda araçla tacizde bulunan veya onları çok zor duruma sokan bi pozisyon karşısında,konuyla hiç alakası olmadığı halde size bela oluyorsa

O BENİM

Bu konularla ilgili çok güzel hatıralarım var benim.Alem POLAT olmuş haberimiz yok,Polatlık nedense arabalardan inince bitiyo ama,nedense 4-5 kişi bi arabaya bindikleri zaman şöförün elinde tuttuğu vites hep elinde kalıcak sanıp ona buna gaz atıyolar.Efendi olmak lazım,kimse kimin ne olduğunu bilmiyo,hastaneye gittiklerinde kaymış ve anlamsız gözlerle ne olduğunu bile hatırlayamıyorlar sonra,sayısız insan ölüyo bu insanlar yüzünden,yine de seven varsa aşırı hızı,paralı yola çık bas gaza kardeşim.Şehrin göbeğinde 1.6 motorla tuning geyiği yapmayın iki tane mor lambayla...

palermo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsaDistorsiyon' Alıntı:
Bu konularla ilgili çok güzel hatıralarım var benim.Alem POLAT olmuş haberimiz yok,Polatlık nedense arabalardan inince bitiyo ama,nedense 4-5 kişi bi arabaya bindikleri zaman şöförün elinde tuttuğu vites hep elinde kalıcak sanıp ona buna gaz atıyolar.Efendi olmak lazım,kimse kimin ne olduğunu bilmiyo,hastaneye gittiklerinde kaymış ve anlamsız gözlerle ne olduğunu bile hatırlayamıyorlar sonra,sayısız insan ölüyo bu insanlar yüzünden,yine de seven varsa aşırı hızı,paralı yola çık bas gaza kardeşim.Şehrin göbeğinde 1.6 motorla tuning geyiği yapmayın iki tane mor lambayla...

+1985

final34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
palermo kardeşim,adam yazmış ve altını çizmiş 'elinde tuttuğu vites' diye,sen hala Hızı sevmiyorsan ayıp, sevipte yanlamıyorsan kayıp ... diyorsan,diyebiliyorsan,biz sana bi şey diyemiyoruz...

black_girl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adrenalin demiş bazı arkadaşlar o adrenalini tek kendiniz yaşamıyosunuz ama yaşatıyosunuzda:) etrafımdaki bazı kişiler makas yaptıgında kimseyi tehlike altına bırakmadıgını iddia ediyor ama acemiler unutulmamalı lütfen başkalarınıda düşünelim sadece kendimizi degil :)

asiherif

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aman arkadaşlar hiçbir şey canınızdan önemli değildir ne iş ne para bırakın beş dakika sonra olsun belki fikrimi b eğenmiyebilirsiniz ama sadece bir dakika düşünün.:dinle: