Hızlı sürmeyi sevenler ve Makasçılar

menza22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
asTRa' Alıntı:
1-Öncelik ile burada olumlu yada olumsuz yorum yapan arkadaşlarına karşı saygılı ol.
2-İnşallah arada bir yerde o boşluktaki kişi ben olmam bak bakalım girebiliyormusun giremiyormusun.?
3-Bu bir beceriden ziyade diğer sürücülere karşı yapmış olduğun saygısızlık örneğidir.
4-Bu kadar olağanüstü cesaretini motor sporlarında filan değerlendir.

Sen ve senin gibi cesur çoook var Karacaahmet te,Zincirlikuyu da

İyi forumlar.
alkışlıyorum... söylenecek herşeyi söylemişsin..

levoli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
temiz makas temiz toplum!
kimseye fren yaptırmadan atılan makas temiz makasdır.. temiz makas maksimum 5 dk. sürelidir. fazlası iyi olmaz. temiz makasda mutlaka sinyal verilir.
(bu tip maksalar belli bir seviyeye kadar hoş karşılanabillir.)

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
levoli' Alıntı:
temiz makas temiz toplum!
kimseye fren yaptırmadan atılan makas temiz makasdır.. temiz makas maksimum 5 dk. sürelidir. fazlası iyi olmaz. temiz makasda mutlaka sinyal verilir.
(bu tip maksalar belli bir seviyeye kadar hoş karşılanabillir.)

bir de slogan yapmışsın :eek: :eek: :eek: :eek: hayretler içindeyim dogrusu:confused: :confused:

S

serkan75

Bilgi Girilmemiş
dewilking08' Alıntı:
ben caddebostandan7tepe üniye gidiyorum.her sabah saat 8de o yoldan geçiyorum ders zamanı.normal gittiğinde trafikte 45dk-1saat sürüo.basarsan 25dk yarım saat en fazla 40dk sürüo.13km yol.tabe o arkadaşı bilemem.ben kendim için yazıyim dedim.normalde o kadar çok basmıorum tabi ki...
tabi sevgiline yetişmeye çalışıyorsun demi:) şaka bir yana hiçbirşey senin ve çevrendekilerin canından kıymetli değil, yavaş kullanmak kadar zevkli birşey yok bence tadmalısın

pre_lude

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
makası cok acelesi olmadıkca kimse zamn kazanmak icin atmaz..
ayrıca burda bukadr kişininde bu olaya karşı olduguna inanmıorm.. illa sizde yapıosunuzdur arkadslar yapmayın

S

serkan75

Bilgi Girilmemiş
pre_lude' Alıntı:
makası cok acelesi olmadıkca kimse zamn kazanmak icin atmaz..
ayrıca burda bukadr kişininde bu olaya karşı olduguna inanmıorm.. illa sizde yapıosunuzdur arkadslar yapmayın
valla kusura bakmayın ben butarz kullananlara pekte saygılı laflar etmiyorum

atacanates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sen Ne Söylersen Söyle Kardeş Bizim Türk Milleti Böyle Bi Egzos Sesi Duysa Hemen Gaza Geliyor Millet...