işinize yarayacak 4 önemli bilgi....

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 ve 3 şehir efsanesi. Biri bana Nokia telefonların içindeki rezerve pili gösterebilir mi? Çok merak ediyorum:)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
"*3370# yaptım birşey olmadı"

Bence bu durum bataryanın şarjı bitmeye yakınken denenmeli ki arada bir farkın olup olmadığı daha kolay anlaşılsın. Full ya da yarım bataryada zaten yeterli enerji olduğu için aradaki fark anlaşılmaz gibime geliyor.

zihnigonen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2'yi farklı telefonlarla, farklı araçlarla çeşitli varyasyonlarla denenmiştir. sonuç: MÜMKÜN DEĞİL

zihnigonen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3- GİZLİ PİL GÜCÜ
o telefonların kullanma kılavuzlarında mevcuttur. ancak sanıldığı gibi değil, "enhaced full rate" demek olup ses kalitesini arttırır. pil gücünü arttırmak bir yana ses kalitesini arttırdığı için daha fazla güç harcar.

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
3- GİZLİ PİL GÜCÜ
o telefonların kullanma kılavuzlarında mevcuttur. ancak sanıldığı gibi değil, "enhaced full rate" demek olup ses kalitesini arttırır. pil gücünü arttırmak bir yana ses kalitesini arttırdığı için daha fazla güç harcar.

ingilizceyi tarzan'dan öğrenenlerden biri
"but talk time is reduced my approx. 5%"
cümlesini pil gücünü artırıyor diye anlamıştır, bir iki yere yazdımı zaten şehir efsanesi alır başını gider:D

kadir94

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim arabanın yedek anahtarı yok :D

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ses dalgasını elektronik sinyale dönüştürüp uydu aracılığıyla diğer cihaza yönlendirip tekrar ses dalgasına çeviren cihazın
radyo dalgasını da elektronik sinyale dönüştürüp geri çevirebilmesi teknik açıdan olanaksız teknik olmayan açıdan da kolpa geldi bana :D

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar böyle haberleri denemeden lütfen paylaşıp insnaları yanlış yönlendirmeyin.
Acil bir durum anında SAKIN 444 911 aramak ile vakit kaybetmeyin.Çünkü böyle bir numara yok. 112 dir acil.

Aracın uzaktan açılması mümkün DEĞİLDİR. Çünkü alıcı frenkası telefon sinyali ile taşınmaz.

Gizli pil gücü olayı da hikayedir.

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3310da çift hat kullanırken yapıyordum 3370 olayını telefonu resetliyor