Kaç Kişiyiz

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siyaset yapmayın diyen arkadaşlara bak...gayet farklı amaçla açılmış bir konuyu bile seçime sandığa bağladılar...Arkadaşlar bu bir anket katılır oy verirsiniz veya vermezseniz...yezocan'ın sorusuna da ben öyleyim veya diilim diye cevap verirsiniz biter...bu kadar basit yani...

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siyaset yapmayın diyen arkadaşlara bak...gayet farklı amaçla açılmış bir konuyu bile seçime sandığa bağladılar...Arkadaşlar bu bir anket katılır oy verirsiniz veya vermezseniz...yezocan'ın sorusuna da ben öyleyim veya diilim diye cevap verirsiniz biter...bu kadar basit yani...
:alkis: yani

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kimin actigi belli olmayan bir siteye tiklayarak millete para kazandiramam.
sayet org.tr uzantili, yasal bir site olsa basimin üstünde yeri var fakat bu site bana inandirici gelmedi. ben hemen acayim böyle bir site,koyayim bir counter, milletide gaza getireyim ohhh gelsin paralar...

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kimin actigi belli olmayan bir siteye tiklayarak millete para kazandiramam.
sayet org.tr uzantili, yasal bir site olsa basimin üstünde yeri var fakat bu site bana inandirici gelmedi. ben hemen acayim böyle bir site,koyayim bir counter, milletide gaza getireyim ohhh gelsin paralar...

:good: :good:

Oraya tıklamakla atatürkçü olunuyorsa şayet reklamı yok hiçbirşeyi yok o site 1.000.000 'u geçmez en iyi ihtimalle oda...Ne yani Türkiyede o kadarmı Atatürkçü var...

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olmayanları saymak lazım aslında...onlar azınlıkta ne de olsa...

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne tahriki arkadaşım ya...atatürkçü olmayanlar azınlıktadır dedim bak işte ya deniyor...ne diyeceğim...bazılarının illa her konuda birşeyler yazması mı gerekiyor...tahrik eden biz oluyoruz hep...susan da biz...nereye kadar ya...ewet bu ülkede atatürkçü olmayanlar azınlıktadır. bu benim görüşüm...katılmazsan katılmazsın...