Kaç Kişiyiz

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazanları okuyabiliyorum ama sanırım senin bir kez daha okuman gerek...zira yukarıdaki mesajlara bakıldığında yazılanları anlamadığın ortada

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o yazı duyuru yapılmadan önceydi :D ver coşkuyu ver coşkuyu

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bak işte ne ?

Atatürk 'ün siyasetle ne ilgisi ne alakası var , aklı başında her Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşının varlığını borçlu olduğu , gurur , onur ve şükran duyması gereken kurtarıcımız ,

sen böyle bak işte ya dersen , x bi partiye göre Atatürk kötü gibi anlmlar doğar,
a partisi , b partisi , c partisi , olabilir seceneğiniz , bu kimseyi ilgilendirmez. Ama bu secim ATATÜRK 'ü dışlamayı gerektiriyorsa işte o zaman site kutuplaşmalar olur , heryerde olur.
söz konusu anket sitesinde , hangi partiliyiz diye sormuyorlar ,
ayrıca Atatürk sevgisi hiç bir partinin tekelinde değildir olamaz. halkın tekelinde olmalıdır.

evet bence ben sevmiyorum diye bir site açılsında görelim kaç sevmeyen var mu da mantıklı bir istektir.

Atatürkle ilgi bir ankette bile muhalif olmaya çalışmanız , siyasetin sitemize girmesine neden olmaktadır. sözüm sadece sana değil , sevmediğiniz konular açıldığı zaman size bir sataşma olmadıkça yorum yapmayın ortamı germeyin .

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neyse uzatmanın gereği yok...burada yazdıklarımın hiçbiri siyaset içermediği gibi forum kurallarını da ihlal eder nitelikte değildir.

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bak işte ne ?

Atatürk 'ün siyasetle ne ilgisi ne alakası var , aklı başında her Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşının varlığını borçlu olduğu , gurur , onur ve şükran duyması gereken kurtarıcımız ,

sen böyle bak işte ya dersen , x bi partiye göre Atatürk kötü gibi anlmlar doğar,
a partisi , b partisi , c partisi , olabilir seceneğiniz , bu kimseyi ilgilendirmez. Ama bu secim ATATÜRK 'ü dışlamayı gerektiriyorsa işte o zaman site kutuplaşmalar olur , heryerde olur.
söz konusu anket sitesinde , hangi partiliyiz diye sormuyorlar ,
ayrıca Atatürk sevgisi hiç bir partinin tekelinde değildir olamaz. halkın tekelinde olmalıdır.

evet bence ben sevmiyorum diye bir site açılsında görelim kaç sevmeyen var mu da mantıklı bir istektir.

Atatürkle ilgi bir ankette bile muhalif olmaya çalışmanız , siyasetin sitemize girmesine neden olmaktadır. sözüm sadece sana değil , sevmediğiniz konular açıldığı zaman size bir sataşma olmadıkça yorum yapmayın ortamı germeyin .

metin abi benim bak işte ya dememin amacı ne biliyomusun duyuru yapılmasına ragmen tahrik edici mesaj yazdı arkadaş o yüzden dedim...ayrıca ATATÜRK ü sevmeyen bi insanın TÜRKİYE de yaşama gibi bi lüksü olamaz...çıksın daglarda yaşasın...kalbimi kırdın ama olmuyor böyle :D

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
metin abi benim bak işte ya dememin amacı ne biliyomusun duyuru yapılmasına ragmen tahrik edici mesaj yazdı arkadaş o yüzden dedim...ayrıca ATATÜRK ü sevmeyen bi insanın TÜRKİYE de yaşama gibi bi lüksü olamaz...çıksın daglarda yaşasın...kalbimi kırdın ama olmuyor böyle :D

Kırılmasın kalbin muhabbet ediyoruz. :good: ayrıca haklısın Atatürk ü sevmeyenlerin bir kısmı dağlarda yaşıyor zaten. :alkis:

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işte bizim birlik olup o dagdakilerle mücadele etmemiz lazım bırakalım bu didişmeyi sagdı soldu sonuçta bi savaş oldugunda yine hep baraber olacagız...

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neyseeee.....