Kadın sürücü seçme sınavı

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben açıkçası birkaç istisna dışında 4 şeritli yolda şeridini koruyamayan aynasına bakmadan öööyle playstation kullanır gibi araç süren bayan şoförleri bir an önce geçmeye bakıyorum. trafikle değil sadece kendi araçlarını kullanmalarıyla ilgileniyorlar. siz korna çalmazsanız uyanmıyorlar valla. erkek sürücü de olabilir böyle tabi ama şimdi allah var yani direkt belli ediyorlar kendilerini.

bayanlar tepki gösterebilir erkekler daha bilmemne kullanıyorlar en çok onlar kaza yapıyo vs. ama trafikteki erkek sürücülerin sayısına baktığınızda tabi ki erkek sürücülerin yaptığı kaza oranı yüksek çıkacak. ayrıca onları hayvan gibi kullananlar kategorisine katmak daha uygun bence, taksiler-dolmuşlar vs...

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
""Aşağı yola bakarak U dönüşü yaparken tepeme çıkan dolmuş şöforu bir bayandı!!,,,çetin emeç geçiş köprüsünden sinyalle sola geçişim esnasında akşamın bir saati farlarını yakmamış olan beyfendide bir bayandıı!!,,konur sokakta en sağdan soldaki ara sokağa geçişi için sinyalsiz ve mm lik önümden geçen taksi şöforude bayandı!!,, vee kararsızlığı ile benzinlik çıkışı tüm araç şöforlerinin kornaya asılmasına sebep olaann bana el kol hareketi ile terbiyesizlik yapan, o saçları dik cöleli erkek çocuğuda bayandıı!!,,,

Ah ah haklısınız arkadaşlar bayanlar yokmu bu trafiği mahvettiler..Küfürsüz kavgasız makassız geçen nazik şeylerrr...Venüse Marsı teslim etmenizi biz seçmedik!! unutmayın;) bunu düşünün""

ELM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
katılıyorum sana sewda abla...aynı şeyler bizimde başımıza çok geldii..daha öncede demiştim kuzenimle giderken sigara izmaritini arabanın içine atan bi erkek ti...fazla söze gerek yok bence;)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
sevda abla kizdi valla dövucek bizi abla sen nıye ustune alınıyonki :D:D

iason

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yediği diyet krakerin çöplerini dışarı atan da bir bayandı, tali yoldan önüme fırlayıp bir de utanmadan -onu görüp yavaşladığım halde- bana durmadığım için küfür eden de bayandı, kapısını çotank diye açıp gözlerimin önünde arabamın sağ kapısının boyasını kaldıran, sonra da ağlamaklı gözlerle "hanfendi naaaptınız!!?" diyen bana "ne var be yedik mi arabanı, salak" diyen sarı saçlı kızımız da bayandı, şeritlerle belirlenmiş olduğu halde çizgiyi ortalayıp parkederek her akşam bana park yeri cinneti geçirten komşumuz da bayandı, durmuş trafikte makyaj aynasından sivilcesini sıkarken öndeki taksiye haşırt diye giren de bayandı, benimkiyle öndeki araba arasında en az 4 metre aralık olmasına rağmen paralel park yapamayıp, "bekleyin hanfendi ben biraz geri alayım rahat rahat girin" diye insanlık yapan bana "senin ("siz" değil) gibi magandalar yüzünden(!!!!) istanbul'da araba kullanılmıyor, doğru düzgün parketsene!" diye çirkefleşen de bayandı, Topağacı yokuşunda trafik sıkışınca arabasını kaldıramayan, en sonunda arkadaki panel van'a hafif dokunduran, arabadan inip hüngür hüngür ağlayan, bu arada trafiği alt üst eden, diğer araç şoförlerinin kendi aralarındaki müzakereler neticesinde başka bir araçtaki bir bey tarafından nişantaşına kadar aracı götürülen şoför(!) de bayandı, tek şerit gidiş geliş belgrad ormanı yolunda 80'le keyifli keyifli giden beni arkamdan selektörler yakarak taciz eden (nereye kaçmamı bekliyorsa), sonra 85'le beni sollamaya çalışan, dolayısıyla uzun süren bu sollama esnasında bana tip tip bakarken karşı yönden gelen bir aracı bankete yollayan da bayandı, zinirlikuyu shell de kredi kartını ödedikten sonra arabasına binip, arkasından "dur, hop, yavaş" bağırmalarına aldırmadan hareket eden, pompa tabancasının hala arabada takılı olduğunun farkında olmayan übermensch de bayandı, maslak yolunda orta şeritte giderken "ya ben burda ineyim" dediğimde gene orta şeritte yavaşlayarak durup "burası iyi mi" diye bendenize soran arkadaşım da bayandı..

Bir dakika için de aklıma gelenler bunlar..

Dokunmayın çok acı hatıralarım var demiştim.. daha sayayım mı :)

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
""Ben acı hatıraları saysam kız arkadaşınızı yada ailenizde anne /kardeşinizi trafikte aslaa yalnız bırakmazsınız emin olun!!..:(

Ama neyse..ben yinede sizlerin marsınızda venüslüler yanında yer alıcam her ne kadar doğruluk payını kabul ederek objektif davranırken,, aynı şeyi sizlerin yapmadığını görüp üzülerek..

Dikiz Aynamdan ruj sürerken senaryosunda; sizlere gülümseyerek ' Arkadaşlar objektif olalım % 80 başarılı bayanı %20 ler yüzünden çöpe atmayalım' derim;)..Sevgiler herkese..""

astraGame

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugun ünyede bir marketin önüne arabamı parkettim biraz yokuştu parkettiğim yer arkamda bir araba vardı bende onun önüne parkettim ama ters bi şekilde yani 2 arabanın arka tamponları birbirine bakıyor, ailem indi arabadan bende dışarda bekliyorum ararabaın karşısında ağaç gölgesi vardı yaslandım ağaca bekliyorum benm arabanın önündeki linea'nın sahibi geldi bir bayan şöför(!):D yanında da bayan bi arkadaşı var 25 li yaşlarda 2 bayan, ben biraz kıllandım zaten arabayı bayanın sürdüğünü görünce bu çarpmasın şimdi falan diye düşündüm içimden ama yok ya oraya nası parkettiyse çıkar dedim. Arabanın çalışması bile belli etti herşeyi boşa almadan marşa bastı aha dedi mbu acemi vurcak arabaya hemn arqabayı aqçtım yenına gittim:D o sırada bayan söför geri geri gelmeye başladı bayada yaklastıı hopp falan diye bağırdılar yandaki dolmuşcular falan ama nafile:D ben arabanın kapıyı açtım bi ayağımı içeri attım bayan şöför arabamı 30 cm sürükledi sağolsun az kalsın öndekine vurcaktı benim araba:( yinede durmadı arabay vurdu o şekilde manevra yapmaya başladı:D yani farkında bişle değiller hemen bindim arabaya çıktım ordan indim baktım sol 2 sensörün boyası dökülmüş okadar tampondada çok hafif bi çizik var neyse şöförün yanına gittim ki hala çıkamadı ordan:D artabayı kaldıramadı rampada bir türlü, camı açtırdım işaret yardımıyla hanım efendi az önce araba çarptığınızın farkındamısınız dedim aaaaaa öylemii özüüür dilerimm hiç farkında değilim dedi yani bende bişe demek istemedim hasarda yok zaten pekala soırun deil deyip ayrıldım dolmuşcular falan gülmeye başladı ama yapacak bişey yok yani ben arabayı izlemesem arabayı kaldırana kadar tamponlar öpüşcekti:D tek seferdede kaldıramazki 3-4 kez daha vururdu
şimdi burdan nasıl bir ders çıkarılabilir? bayan şöförler hakkında açılan konuşarda bayanları desteklemişimdir hep ama artık birşey demicem:Dyaşanmadan anlayamıyoruz. Her kadın aynı değildir tabiki ama küçücük şehirde böyle birşey geldiyse başıma bu bayan şömförlerimizin çoğunluğu bööyle diyorumki bu sınav merakı olan hükümet birde bayan şöför seçme sınavımı yapsa nefena olmaz aslında:D

Arkadaşım sen gene yokuşta denk gelmiştim ben aynı gün içerisinde farklı yerlerde düz yolda (yokuş falan değil) park ettiği yerden çıkarken arabalara vurduklarını sonra inip bakmadan çekip gittiğini gördüm yani seninki normal birşey oluyor...Beni yanlış anlamayın gerçekten iyi kullanan bayanlarda var ama sürücü kursları tanıdıkları ayağına önüne gelene ehliyet veriliyor direksiyon sınavları kabalapazar yapılıyor...

tekrar tekrar geçmiş olsun...

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bana neden şu %80 başarılı bayan örnekleri değil de hep %20lik başarısız bayan örnekleri denk geliyor anlamadım, yanlış bayan sürücü popülasyonunun olduğu güzergahlarda mı dolaşıyorum acaba ????

mstf44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3.20 cabrio süren bi bayandan sonra benimde fikirlerim deişti feci makaslar salaldı hatun bide başörtülü

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
""Ben acı hatıraları saysam kız arkadaşınızı yada ailenizde anne /kardeşinizi trafikte aslaa yalnız bırakmazsınız emin olun!!..:(

..""

ya bana neden şu %80 başarılı bayan örnekleri değil de hep %20lik başarısız bayan örnekleri denk geliyor anlamadım, yanlış bayan sürücü popülasyonunun olduğu güzergahlarda mı dolaşıyorum acaba ????

""Belkide bu acı hatıralarla ilgili, geri adım atan çok oluyordur yaradılış gereği ..Ve sana o yüzdenin çoğu o yüzden denk geliyordur olabilirmi?...Geri adım atmayanlar ise zaten o sınavı verip başarılı bayan sürücü oluyorlar..(tabi hadi makas atsın ,hadi sola kırayım kurtarsın,,hadi camından bir şey atayım da dikkatini korusun testlerine maruz kalmadan-Bunlar Oluyor Arkadaşlar bilginize- normal trafik seyrinde başarılı sürücü oluyorlar demek istiyorum )