kalorifer problemi

tnng yln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vallahi Arkadasim Diyecegim Ki Sana Polen Filtren Tikalidir Gelmez Alakasi Yok Bu Konuda Bilgim Yok Vallahi Sana Ne Soylesem Yalan Olur.. Isetersen Bi Servise Goster..

M

muhammed

Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar ben sitede yeniyim ve bi sorunum var astra1.4 yenikasa otom var arabayı marş konumuna getiriyorum motoru çalıştırmıyorum kalorifer kapalı oldugu halde 6 saniyede bir lak lak diye bises geliyo torbidonun arkasından neden olabilir yardımlarınız için teşekkürler

güçlü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaloriferin doğru düzgün ısıtmaması benimde en büyük derdim yazılanlardan anladığım kadarıyla banada yeni bir radyatör gözüküyor.:cry: bu kalorifer radyatörü tıkalıysa açmanın çaresi yokmu mutlaka değişmesi mi gerekir?? eğer değişmesi gerekiyorsa maliyeti nedir bilenler aydınlatırsa çok sevinirim .. aracım 97 vectra cd

ytolga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar
setap doğru tespit yapmış ki usta derim.
1-petek tıkalı ise değişmiyecek(kireç çözüçü ile açılalaçak)
2-termostat olabilir (ama araç hararet gösteriyosa bu da değil)
3-giriş musluğunu kontrol et emiş yapmıyor olabilir.
ve hiç uğraşma opellerin kalorifer peyeği yapısı itibariyle çabuk tıkanıyor KİREÇ ÇÖZÜÇÜ fazla kalmamak şartıyla.

muko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar kalorifer ısıtmıyor. termostat radyatör sensörler bağlantılar herşeye bakıldı serviste neyi atlıyorlar. 2003 meriva dijital klima var. seyir halinde kalorifer ıstırken birden ısıtmamaya başladı yardımlarınızı bekliyorum

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
arkadasım sag alt tarfta arac ıcınde kapak var ac orayı
gırıs cıkıs boruları var ıkısıde sıcaksa kesınlıkle petek
petek sıslenerek cozumlenebılıyor
kırec sokucu borulara ve dıger kısımlara zarar verebılır ıcınde asıt cozeltılerı var
petek olayını 2 gun ıcınde yazacagım benım basımdada var arkadas bır sey deneyecek deneyımlerı sızınle paylasırım degıstırmeye gerek kalmaz belkı saygılar.

OSPREY34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu sorunu yaşayan bayağı arkadaş var bendede hararet 90 fakat kaloriferden yalnızca bir ılık hava geliyor tam ısıtmıyor petek tıkalı desem
hiç ısıtmaz ama diğer arkadaşlarım sıcaktan duramıyoruz diyolar anlamadım gitti

ogretmen82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu sorunu yaşayan bayağı arkadaş var bendede hararet 90 fakat kaloriferden yalnızca bir ılık hava geliyor tam ısıtmıyor petek tıkalı desem
hiç ısıtmaz ama diğer arkadaşlarım sıcaktan duramıyoruz diyolar anlamadım gitti

ustaya gösterdiğinde normal derse inanma sakın. bendede 2000 model vectra var gerçekten kaloriferi en son konumda açınca içinde durulmuyor sıcaktan ki ben erzurumdayım bide yani.

maliyeci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben iki gün önce yeni kalorifer radyatör aldım

Büyük ihtimalle kalorifer radyatörünün musluğundandır. İçerideki anahtar yadamusluğa giden spiraller görevini yerine getirmiyordur. Ben yeni değiştirdim 80 ytl'ye BEHR marka aldım Astra F ile aynı kalorifer radyatörü orjinaline 200 ytl dediler maalesef alamadık gönül isterki hep orjinal parça alalım. Behr ispanyol malıymış inşallah başımızı ağrıtmaz.