kalorifer problemi

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
arkadasım bugun olayı cozduk
sımdı yapacakların
petegı soktur
1 ytl lık kırec cozucuyu petege doktuk ıcınden bır ben cıkmadım guzelce yıkadık temızledık
taktık sıfırdan daha ıyı oldu kalorıfer petegıne 100 120 ytl vermeyın
sonuc kesın oluyor yeterkı patlak catlak olmasın saygılar

OSPREY34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler Bilgi Için

vectra43

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu peteği sökmek çok zor değil inşallah göğüsün sökülmesine gerek varmı temizlettirsek iyi olacak sanırım

woodcoock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı sorun bende de var ama ben gaza yüklenince motor devri 2500 ü geçince sıcak üflüyo ama bazen normale dönüyo sanırım benimde petek tıkalı yarın bi baktırıcam...

montana

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu peteği sökmek çok zor değil inşallah göğüsün sökülmesine gerek varmı temizlettirsek iyi olacak sanırım
onu söktürmeye gidince en azından arabanın orda 2 veya 2:30 saatlik işi var komple göğüsü söküyorlar bilmeyen adamlara söktürme diğer tesisatlara zarar verebilirler.

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
sokmek takma 60 dak
kırecı cozmek 20 dak
ısı bılen ıcın surmez okadar
gogus sokulmez vıtes kolu ve onun uzantısındakı yer ayrıca bardak kolcaklarının oldugu yer sadece
onu cıkarıp bakınca petek onunde gırıs cıkıs borularını tutan demır aparatı soktukten sonra 2 cıvatayla cek cıkar kızagından

montana

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sokmek takma 60 dak
kırecı cozmek 20 dak
ısı bılen ıcın surmez okadar
gogus sokulmez vıtes kolu ve onun uzantısındakı yer ayrıca bardak kolcaklarının oldugu yer sadece
onu cıkarıp bakınca petek onunde gırıs cıkıs borularını tutan demır aparatı soktukten sonra 2 cıvatayla cek cıkar kızagından
senin arabanın nasıl söküldüğünü bilmiyorum tofaşlardada vitesin dışındaki kutu söküldüğünde petek değişme işlemi oluyor ama bizim usta opellerde bu şekilde yapıyor işlemi ayrıca netten de baktım vectra b ön konsüle oradan petek üzerinde rahat çalışılmaz tabii sen rahatsan benim için no problem.

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
senin arabanın nasıl söküldüğünü bilmiyorum tofaşlardada vitesin dışındaki kutu söküldüğünde petek değişme işlemi oluyor ama bizim usta opellerde bu şekilde yapıyor işlemi ayrıca netten de baktım vectra b ön konsüle oradan petek üzerinde rahat çalışılmaz tabii sen rahatsan benim için no problem.
arkadasım daha dun soktuk taktık sıfır gıbı sıcacık ufluyor
goguste sadece oralar sokulur petek zaten altta her kım sokuyorsa bu sekılde sokecek kendıne ıs arıyorsa bılemem
arka koltuga kadar uzanana sıyah konsol
bardak tutacları
yan kapak
cakmak aparatının oldugu kıısım
bıde vıtesın uzayan kolu:kop: