Kış Lastiği için yardımlarınızı bekliyorum.

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet petlas bende 2 dönem kullandım ve daha öncesinden lassa snoways kullanıyodum. lassadan 1000 kat daha güzel geldi bana petlas

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben gecen kış goodyear ın sattığı sawa yı kullandım.gecen sene cok iyiydi.bu sene henüz taktırmadım ama fiyat olarakta makuldü

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Sava aldım lastikcininde ısrarlarıyla:)
devir ekonomi devri...
ilk izlenimlerim çok olumlu.
herkesin ilgisine teşekkür ederim.

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Parasının hakkını sonuna kadar veren lastik Hankook i pike dir.Ben en çetin kış şartlarında, karda ve buzda kullandım gerçekten harika.
hk4w409.jpg

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Parasının hakkını sonuna kadar veren lastik Hankook i pike dir.Ben en çetin kış şartlarında, karda ve buzda kullandım gerçekten harika.
hk4w409.jpg
Sattığım aracımda bende bu lastiği kullandım gerçekten 10 numara lastik.
ben dikmen keklikpınarındayım ve burda kışın kar 15-20 cm oluyor, buzlanma her sabah oluyor ama bu lastik 2 sezon hiç üzmedi beni.
Tek dezavantajı balans tutmaması ve ok ses yapması, diğeri ise 2 sezon sonra performansı düşmeye başlıyor.

CEVİK_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben iki gün önce 205/55/16 Mıchelın Alpın 4 seririsini 1160 tl ye aldım.Pahalımı aldım bilmiyorum.4 yıl Ağrı dan sonra şimdi de Ordu Gölköy deyim.Buralara Karadenizin yüksek yerleri.Kış zorlu geçeceğe benziyor.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben iki gün önce 205/55/16 Mıchelın Alpın 4 seririsini 1160 tl ye aldım.Pahalımı aldım bilmiyorum.4 yıl Ağrı dan sonra şimdi de Ordu Gölköy deyim.Buralara Karadenizin yüksek yerleri.Kış zorlu geçeceğe benziyor.
Alınacak en iyi lastiklerden birini almışsınız güle güle kullanın.
Ben Ankara-İstanbul ağırlıklı kullanıyorum. yollar biraz daha az karlı haliyle, sizinde yazdığınız gibi 1160 TL geröekten büyük para. Siz almışsınız aten moralinizi bozmak istemem ama 235 TL fiyat almıştım Alpin A4 e lastiği aldığım yerden.
ben biraz daha ekonomik olanını tercih etmek zorunda kaldım. 660 TL tuttu. neredeyse yarısı.