Lastik Parlaticilar

alpago

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.muayyer.com
Oto yıkamacıların kullandığı bir sıvı var. Lastikler hem siyah hem de parlak görünüyor. Oto yıkamacıya sordum. Tenekesi 37 ytl falan dedi. Bir firmadan alıyormuş. Adını söyledi ama unttum. az miktar almak mümkün değilmiş, ama istersen mir miktar sana vereyim. Eğer teneke olarak alırsan 25-30 yıl yetermiş.
Marketlerde satılan lastik parlatıcılar var. onlar lastiği simsiyah yapıyor ama parlak olmuyor. Bu madde nedir, nasıl parlatıyor bilen var mı?
Kimisi kola diyor, kimisi şeker, kimisi deterjan. Ama hiç böyle oto yıkamacılarınki gibi olmuyor.

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
ben buyuk tupte almıstım 3 ytl adesa dan hem sıyah hem parlatıyor beyaz kopuk
ama para vermek ıstemezsen en ıyı cozum arap sabunu ustune kutu koladır hem parlar hem super gorunur

corsa_72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında bende marketten dün bir tüp aldım parlatıcı olarak ama daha nedemeye fırsatım olmadı :) fakat arap sabununun işe yaradığını duymuştum ama kola kısmını bilmiyordum

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lastik parlasa noolur parlamaasa nolur yaaa :D

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
bu bır sekıldır
yanı estetık gorunumdur cok kımse onem vermez
ama ben dahıl cok onemlıdır
dost ayaga bakarmıs

DeathangeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o dediğiniz madde brL diye bir sıvı ve ya silikonda denilebilir likit silikon goodyearda 6 ay lastik imalat opetatörü olarak çalıştım ordan biliyorum onu lastik pişim hattında preslerdeki arkadaşlar kullanıyodu lastik pişerken prese yapışmasın diye sürüyolardı çokta kaygan bir sıvı BRL..! umarım yardımcı olmuşumdur.!

Ahmetilgaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O madde arab sabununun sivi halde olanidir. Zaten sivi halde olan sabunu bir sunger yardimiyla guzelce tekerlere yedirin, parlaklik ve siyahlik verecekdir.Cokda pahali degil sisesi en fazla olsun 5 ytldir.

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bnde arap sabunu kullanıyorum ama eski lastiklerde pek işe yaramıyor ;)

volkan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O Yağa Benzer Bişe Bole Zeytin Yagi Gibi Bizde Vardi Cok Az Dokuyorsun Bi Kova Suya Acaip Kopuruo Tampon Lastik Hem Siyah Hemde Parlak Oluo Onun Deişik Bi Madde Kola Deterjan Filan Deil Tutkal Gibi Kokusu Var