Lastik Parlaticilar

nakayama

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayı gosteren lastıktır parlamazsa olmaz temız olmazsa arabanın temızlendıgı bellı olmaz ben aracıma carpex kullanıyorum acayıpte guzel cıllop gıbı oluyor .:))

horizon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben arap sabunu kullanıyorum memnunum

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende arap sabunu kullanıyorum cola da parlatıyor ama ılanınca cola da çıkıyor ya da dagılıyor cant ve lastik önemli ama malesef yere temas ettiği için çok uzun sürmüyor.

tarıkyılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de çok dikkat ederim jantın ve lastiğin temizliğine. lastikler siyah rengini kaybetmeye başlayınca arabayı yıkadıktan sonra deri koruyucu ve parlatıcı sürüyorum ben.sıvı,süt gibi birşey deri için olduğuna göre lastiğe de bir zararı olmayacağını düşünüyorum. ayrıca bu sıvı lastiğe çok siyah ama çok parlak olmayan bir görünüm veriyor ve bir iki yıkamayla geçmiyor. tam benim istediğim de bu.

Kurtbeyi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En iyi lastik parlatıcısı Arap Sabunudur, üzerine tanımam...

alpago

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.muayyer.com
ön lastikler sıfır. Kirli iken hiç göstermiyor. Hele kış şartları, çamur iğrenç görünüyor. Yeni yıkanmış bir araçta kirili lastik berbat görünüyor. Bu madde arap sabunu gibi falan değil. Ben de arap sabununu denedim. Bu madde hem siyah hem de parlak gösteriyor. Diğer söylenenler siyah yapıyor ama parlamıyor.

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
""İyide lastiğe bunu nasıl uyguluyorsunuz anlamadım?? herkesin bahçesinde yada yakınında aracı kaldıracağı bir düzenek yok ya:)""

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
lastıkler kaldırılmaz sevda
uzerınden surersın dıs yuzunden goruntu olarak super gorunur senın corsaya yaparım bırgun