Lastik Parlaticilar

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herhangı bır oto temizlik malzemesi üreten fırmanın lastık plastik parlatıcısını kullanın. gayet etkili hepsi. arap sabunu kimyevi olduğundan lastiğe ne zararı vardır, hamurun yapısını bozarmı bilemezsiniz. ama onlar birsürü testten geçip üretiliyorlar. onaylanıp satışa sunuluyorlar. kaliteden şaşmayın.. ucuz mal almayın kullanmayın, ucuz mal alacak kadar zengın olmayın.

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence de lastik temizliği çok önemli mutlaka temiz olmalı bende arap sabunu kullanıyorum

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayakkabı boyası kullanın hem ucuz hem de lastiğe zarar vermez.

airbus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lastiklerin görüntüsü önemli tabiki,
arapsabunu ve cola gibi şeyler lastiği zamanla çatlatır ve ömrünü kısaltır diye biliyorum.
özel parlatıcılar kullanmak lazım

efeeryurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben benziciden gidip SARP markalı bi sıvı aldım.. sıvı jöle gibi sankii, onu sürüorum, yağmur çamur dinlemiyo...

bu arada, çamurlukların ordaki siyah çıtalara da onu sürüyorum... hem toz tutmuyo, hemde parlak gösteriyo

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
çok parlayınca da ben beğenmiyorum simsiyah olmalı ama yağlı gibi parlamamalı, hafif mat olmalı sıfır lastik gibi!

:good: :good: :good:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Armor All diye bir köpük kullanıyorum. Bütün lastik, plastik, kokpit yüzeylerde iyi sonuç veriyor.

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Açık deterjan satıcılarından lastik parlatıcı ve temizleyici süt gibi sıvı satılıyor.lt si 6 ytl çok güzel iş görüyor hem temizliyor hemde parlatıyor. Kapı çitaları marj piyel pilastiklerini çok güzel temizliyor.Bugün kullandım kapı çitalarındaki pasta artıklarını çok güzel temizledi, diş fırçası ile temizleyince sıfır gibi oldu.;)