Lastik Tamir Kiti

Erdogan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değerli arkadaşlar, lastik tamir köpüğü(kiti) kullanan var mı? Bu ürün anlatıldığı kadarıyla stepne yerine kullanılabilirmiş. Ayrıca söylenen, Almanyada WW fabrika çıkışı "0" Touran'a bile stepne yerine buna benzer bir ürün koymuş. Sonax ve macota boom adlı iki marka var. Kullanan varsa ürün hakkındaki düşüncelerini rica ediyorum.

Saygılarımla.

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bildigim kadarıyla fazla hız yapmaya ımkan vermıyor.( tabı son cıkan ürünler nasıl bılmıyorum)

Erdogan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her tamir için bir tüp'mü kullanılıyor acaba? Yada bir tamir için belli bir kullanım oranı varmı dır?

obaris

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu çok güzel bir konu bilgilenmek iyi olacak eğer böyle bişi gerçekten işe yarıyorsa istepnenin yeri bagajda büyük yer kazandıracak merakla yorumları okuyorum saolun

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değerli arkadaşlar, lastik tamir köpüğü(kiti) kullanan var mı? Bu ürün anlatıldığı kadarıyla stepne yerine kullanılabilirmiş. Ayrıca söylenen, Almanyada WW fabrika çıkışı "0" Touran'a bile stepne yerine buna benzer bir ürün koymuş. Sonax ve macota boom adlı iki marka var. Kullanan varsa ürün hakkındaki düşüncelerini rica ediyorum.

Saygılarımla.

Bahsettiğin şeyi tam olarak bilmyorum,ama lastiğin patlama olayını tamamen ortadan kaldıran sprey ürünler var.Her lastik için 1 tüp kullanıyorsun.Sibop'lardan uygulanan sprey,lastiğin içinde çelik bir yama oluşturuyor ve çok uzun süre kullanılabiliyor.Pahalı bir şey değil o kadar.Hava kaçırma olayı da olmuyor aynı zamanda...

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adszse1.jpg

adsz3qu9.jpg

...gibi ürünlerdir,benim bildiğim bu,başka uygulama çeşitleri varsa,bilmek isteriz.

AHMETKARTAL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar deneyip bilen yok mu tekrar başlık açamayalım buna herkesin ihtiyacı var deneyenler yazsın lütfen