Lastik Tamir Kiti

mysterious

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu ürünlerin başarılı olduğunu okumuştum ancak düşük bir ihtimalde olsa lastik yarıldığı zaman bir işe yaramıyor.... yani yedek lastik olması he zaman avantaj...

obaris

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yav İnt Çok Aradim Bİr TÜrlÜ AÇik AÇik Bİr Cevap Bulamadim Hep LastİĞİn İÇİne Bİr KauÇuk KapladiĞini Ve Lastİk SÖkÜlÜrken Ve Sİboptan Hava BoŞaltmasi Yapilirken Sİbobu Tikiyacak Dİye Yorumlar Okudum AÇikÇasi Korktum BaŞta Baya Umutluydum Şİmdİ Bİr Patlama Zamaninda Sadece Hava Basan Bİr TÜp Ariyorum Tamİr Setlİ Olmasin Bİlen Varsa Yazarsa Sevİnİrİm

foodforthegods

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eskiden benzer bir ürün kullanıyordu babam. ama lastik patladıktan sonra, siboptan lastiğin içine doldurup, tekrar şişirilerek kullanılıyordu. köpük tarzı bir malzeme. havanın kaçtığı yeri tıkayıp sertleşiyor. tabi bu geçici çözüm. lastikçiye gidip yama yaptırmak şart.
bir de lastiğin patlamasını engellediği söylenen ürünler var. yanaklar hariç, ne olursa olsun lastik delinmiyor gibi bir iddia var. ancak fazla bilgim yok o konuda.

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bugun araca lpg taktırınca mecburen stepne devre dışı kaldı..Bu arada bende ilk resimdeki spreyden 15 ytl ye aldım..Sprey lastiklerde patlama olduğu zaman siboptann uygulanarak lastiği tamirciye kadar idare ediyor.Bir şişe sprey 1-2 lastiğe uygulanabiliyormuş...

Erdogan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bahsettiğin şeyi tam olarak bilmyorum,ama lastiğin patlama olayını tamamen ortadan kaldıran sprey ürünler var.Her lastik için 1 tüp kullanıyorsun.Sibop'lardan uygulanan sprey,lastiğin içinde çelik bir yama oluşturuyor ve çok uzun süre kullanılabiliyor.Pahalı bir şey değil o kadar.Hava kaçırma olayı da olmuyor aynı zamanda...

Arabama lastik alırken bu ürünle ilgili lastik bayisiyle görüştüm, adam tavsiye etmedi. Ayrıca lastik içinde nasıl bir katman oluşturuyor acaba, arabaya yük verirmi, balans yaptırır mı?? Çok yaygın bir ürün olmadığı kanısındayım, tabi olumlu yorumlar bu kanımızı değiştirecektir.

Takibe devam..

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Yaklaşık 8 yıl önce arabamda kullanmıştım.Geçici bir çözüm,kesinlikle bir kere sıkarım sonra rahat rahat binebilirim denilecek bir ürün degil.Sadece idarelik ve zaman içinde özelliğini kaybedip bozuluyor.
Diğer taraftan, özellikle uzun yol yapanlara uyarım, bu ürünü uyguladıktan sonra yüksek hız yapmayın,temkinli gidin.Hiçbirzaman saglam bir lastiğin yerini tutmaz, belli bir basınctan sonrasında dayanamayabilir

flybird

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bnde gaz taktırdıktan sonra aldım ama kullanmak nasip olmadı, inşaallah da olmaz

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu ürünlerden bizzat kullandım ve çok işe yaradığını gördüm. Aracında stepne taşımak istemeyenler veya taşısa bile uğraşmadan en yakın tamirciye kadar götürecek basit çözüm arayanlar için bire bir... Kesinlikle her araçta bulunması gereken en az yangın söndürücü kadar önemli bir ürün, şiddetle tavsiye ederim...

otev041300.jpg
Link

http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?categoryid=262977&productid=otev041300