Lastik Tamir Kiti

gkhnsezer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyler otobanda kaldın dyelım ın yok cın yok hemen sıkıyosun sıboptan ve lastık normal halını alıyo tabıkıde eskısının yerını tutamaz ama en azından lastıkcıye kadar cok rahat goturur sızı......ben sonax ın aldım 17 tl fılandı....gercekten arabada bulunması gereken bı urun....

mertkaan01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben aldım 1.5 yıl kullanmak nasip olmadı inş da olmaz .ama arkadaşa lastiği patlamıştı verdim sonucuda merak ediyodum merakla izledim uygulamayı gerçekten şaşırtıcı sprey latiği tamir edip şişirdi.ondan sonra 2 adet aldım araca

sefkati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar bir keresinde kullanmıştık lastik tamir kiti lastiğin patlağını tam anlamıyla kapatamadı 1 - 2 gün sonra tekrar tamir ettirdim ama şöyle bir durum var araban lpg li ise bağajda bulunan tüp ve yedek lastik sorun oluşturuyor yer bakımından lastik tamir kiti bu durumlar için ideal sitepneyi kaldırır bunu kullanırsan yer sorunu olmaz. opelin corsa d modellerinde flexsi flex (doğru yazamadıysam kusura bakmayın) kullandığı bagaj sistemli modellerinde stepne kullanamadığı için bu lastik tamir kitini standart donanıma dahil etmiş bence kulanışlı bir ürün tabi lastik büyük hasar alırsa o kötü.

M

matias

Bilgi Girilmemiş
selamlar bir keresinde kullanmıştık lastik tamir kiti lastiğin patlağını tam anlamıyla kapatamadı 1 - 2 gün sonra tekrar tamir ettirdim ama şöyle bir durum var araban lpg li ise bağajda bulunan tüp ve yedek lastik sorun oluşturuyor yer bakımından lastik tamir kiti bu durumlar için ideal sitepneyi kaldırır bunu kullanırsan yer sorunu olmaz. opelin corsa d modellerinde flexsi flex (doğru yazamadıysam kusura bakmayın) kullandığı bagaj sistemli modellerinde stepne kullanamadığı için bu lastik tamir kitini standart donanıma dahil etmiş bence kulanışlı bir ürün tabi lastik büyük hasar alırsa o kötü.

abicim zaten geçici bir çözüm sanırım bu lastikçiye gidene kadar

bende almayı düşüüyorum...

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Tekirdağ dönüşü babamın Lastik yarıldı. Stepmemiz olmasa köpük bize bakar biz köpüğe, Keşana 20 km varken gümledi hemde hava sisli, arabalar durmadan geliyor yağmur yayıyor. Özellikle buradan LPG taktirip yanında stepnesini taşımayan arkadaşlar ne olacağı belli olamuyor böyle bir riske girmeyin. Tecrube ile sabittir

mysterious

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede sonaxın bu ürününden vardı otobanda giderken birden ön lastik indi hemen sağa çektim baktım lastik tamamen inmiş

sonra spreyi taktım ve tamamını lastiğe boşalttım fakat yaklaşık 300 m gidebildim. lastik tekrar indi.

lastikçiye gittim adam çıkardı lastiğe baktı çividen biraz daha kalın birşey batmış ve yolda aniden çıkmış.

yani bu meret ince delikleri kapatıyor haberiniz olsun...
hele birde yarılmışsa yapacak bişey yok.

stepne her arabada olmalıdır bence...

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende bagajımda bulunduruyorum , patlak lastık abartılı sekılde kötu degılse yarım saat e yakın göturebılıyor..Bagajda her zaman bulundurmak lazım yedek tekerle ugrasana kadar...

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet bence de çok mantıklı bir ürün. Yorumları okuduktan sonra bende almayı düşünüyorum. Fakat Eren arkadaşımızın dediği gibi yarım saat civarımı götürüyor? Yani yavaş yavaş kullansak diyelim en fazla ne kadar götürür bu bizi?
Saygılar...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ufak delikleri geçici olarak onarmak için ideal bir ürün. Yanlız bazı arkadaşlar yanlış anlıyor, bu ürün lastiği kalıcı olarak onarmıyor, bu ürünü kullandıktan hemen sonra, belli bir hız limitinde en yakın lastikciye gidip lastiği onartmak zorundasınız. Bu ürünün adilerinden alırsanız lastik içinde homojen olarak dağılmıyor dolayısı ile balans şikayetleriniz başlıyor.

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ufak delikleri geçici olarak onarmak için ideal bir ürün. Yanlız bazı arkadaşlar yanlış anlıyor, bu ürün lastiği kalıcı olarak onarmıyor, bu ürünü kullandıktan hemen sonra, belli bir hız limitinde en yakın lastikciye gidip lastiği onartmak zorundasınız. Bu ürünün adilerinden alırsanız lastik içinde homojen olarak dağılmıyor dolayısı ile balans şikayetleriniz başlıyor.

Aynen, bu ürünler stepne yerine, veya lastik üzerinde yürüyüp lastiği yakmamak amacıyla var...