Lastik Tamir Kiti

alper inan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
400-500 ml lik bir tüpte yaklaşık olarak 15 tl'ye satılan spreyler var. gerçekten pratik bir çözüm ama bildiğim kadarıyla lastik içinde katılaşan kimyasal sibobuda katılaştırıp lastiğe hava basılmasını engelleyebiliyor. sadece böyle bir handikapı var.

Son düzenleme:

busenedeburdayim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
içinizi rahatlatan bir ürün ama dikkat edin aşırı sıcaklarda tüpün patlama ihtimali var ,,tüp delinince bagaj veya torpido mahvolabilir,,arkadaşımda gördüm kolay kolay çıkacak birşey değil lekesi

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim opelde orjinali vardi hic kullanmadim orjinallerde cakmakliktan kulanabilecegin elektirikli ponpa var birde tüp icinde ilaci sehir icinde ise yaraya bilir ancak uzun yolda yedek lastik sart lastik yarildigi zaman bir ise yaramaz Ayrica bu setin maliyeti lastik ten daha ucuz oldugu icin araba firmalari kullaniyo yoksa yedek lastik daha iyi zaten simdi kücük yedek lastikler var bence daha iyi

ÇAVDAROĞLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tam inmiş lastiği 3-5 km (Lastikçiye) gidebilecek kadar şişirip onarabiliyor mu?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

bozkan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 27 bar a kadar şişireni aldım ama şükür daha deneme fırsatrım olmadı işallah olmazda :))

toojohn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede sonaxın bu ürününden vardı otobanda giderken birden ön lastik indi hemen sağa çektim baktım lastik tamamen inmiş

sonra spreyi taktım ve tamamını lastiğe boşalttım fakat yaklaşık 300 m gidebildim. lastik tekrar indi.

lastikçiye gittim adam çıkardı lastiğe baktı çividen biraz daha kalın birşey batmış ve yolda aniden çıkmış.

yani bu meret ince delikleri kapatıyor haberiniz olsun...
hele birde yarılmışsa yapacak bişey yok.

stepne her arabada olmalıdır bence...

faydalı bir ürün olduğunu düşünüyorum.ayrıca ürünün açıklamasında lastigi delen,yaran lastige batmış parçayı çıkartıp kullanılması gerektigini yazılı.300m gitmenin nedeni bu olabilir.

Reha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Acil ihtiyaç gideren, bir şey diye düşünün.

Bijonları yolda gevşet, krikoya vur, çamurlu lastiği kucakla, stepneyi bagajdan indir, eşyada varsa onlarıda söve söve indir, rezilliğide cabası, stepneyi tak, bijonları sık, krikoyu indir, patlak lastiği bagaja koy, üst baş batsın, tekrar bildiğin küfürleri sırala ve arabaya bin. :kop:

Lastiği tam değil fazlası ile şişirir, ben kullandığım zamanlar fazla havasını aldığımı bilirim.

Subap tıkansa bile, bir subap iğne değişikliğine bakar ve benim hiç tıkanmadı.

Zaten lastik patlamalarının çoğu çivi benzeri cisim batmasıdır, bu sprey çiviyi sökemeyeceğine göre, sadece o an için hayat kurtarır, lastikçide yaptırırsınız daha sonra. Kullandığım zamanlarda, yarım saatte filan tekrar indiğini hiç görmedim, günler sonra yaptırdığım lastikler oldu.

Stepne şart aslında, yarılmalara karşı uzun yolda ince kalın, mutlaka yanınızda yedek teker olsun.

Arabamda bu tamir spreyi ve mini hava kompresörü hiç eksik olmaz, defalarca üstüm başım batmadan, memlekete dönmemi sağladılar.