Lastik Tamir Tüpleri

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Burada yazılanları okuduktan sonra ben de kendime N11 den 300 PSI lik bir kompresör sipariş ettim. Kargo dahil 20 Tl.
Bugün yarın elime geçer, ancak tamir kitini nerden bulacağım ve bunu lastiğin içine nasıl uygulayacagım veya nasıl püskürteceğim bilen var mı?

Nette videoyu var ama şöyle yapacaksın ürünü iyice çalkala sonra aracın sbobunu aç başlığı var takıyorsun basıyorsun tüpte olan kimyasal lastiğe doluyor belli bir süre yavaş git çünkü sıvı lastiğin içine tam olarak yayılması gerek sonra lastiğin havasını tamamla oldu bitti. ;) aklına takılan bir şey varsa sor ;)

sas_sas

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Nette videoyu var ama şöyle yapacaksın ürünü iyice çalkala sonra aracın sbobunu aç başlığı var takıyorsun basıyorsun tüpte olan kimyasal lastiğe doluyor belli bir süre yavaş git çünkü sıvı lastiğin içine tam olarak yayılması gerek sonra lastiğin havasını tamamla oldu bitti. ;) aklına takılan bir şey varsa sor ;)

Ilgine teşekkür ederim ancak soru galiba yanlış anlaşılmış.
Aslında sormak istediğim tüp içindeki sıkıştırılmış havalı tamir takımı değildi. Kompresör ve tamir sıvısı ile ilgiliydi.

Merak ettiğim hani şu yeni araçlar da satılan veya kullanılan sistemi bize nasıl adapte olabileceğini öğrenmek istemiştim.
Kısaca kompresörümüz var iken tamir sıvısını nereden bulabilir ve nasıl lastiğin içine uygulayabiliriz? soru bu?

Nette bulduğum bir video da görebildiğim; kompresörün kendisinde tamir sıvısı ilave etme haznesi var gibi idi..